Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zelf pizza maken tijdens zomerfestijn op kinderboerderij De Oedenstee

img_6603

De laatste drie dagen van de zomervakantie zijn aangebroken. Op kinderboerderij De Oedenstee in Hoogvliet is tot en met vrijdag 18 augustus het zomerfestijn.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

De laatste drie dagen van de zomervakantie zijn aangebroken. Op kinderboerderij De Oedenstee in Hoogvliet is tot en met vrijdag 18 augustus het zomerfestijn.

Kinderen kunnen gratis een strippenkaart halen bij het winkeltje. Woensdag konden de kinderen een pizza maken, op de springkussens en een bekertje ranja krijgen. Natuurlijk kunnen de kinderen ook spelen in een van de speeltuinen en de dieren bekijken. Donderdag staat popcorn poffen op de planning. Vrijdag zal worden afgesloten met het maken van een poffertjes spies.

Het zomerfestijn is van 16 t/m 18 augustus 11:00 tot 16:00 uur.

img_6616-1024x683

Lees ook

Stock_politie

Waarschuwing: malafide klusjesmannen nu ook actief in onze regio

Regio – Er komen al langere tijd meldingen binnen van malafide klusjesmannen die langs de deur hun diensten aanbieden. Inmiddels zijn ook de eerste meldingen uit onze regio binnengekomen.

Schuddebeursedijk_Ongeval

Auto belandt in sloot Schuddebeursedijk

Hekelingen – Op de Schuddebeursedijk in Hekelingen is woensdagmiddag een personenauto te water geraakt.

MDB_1454

Bestuurder aangehouden na eenzijdig ongeval in Simonshaven

Simonshaven – Aan de Dorpsweg in Simonshaven is aan het einde van de middag een melding binnengekomen van een voertuigbrand. Een bestelbus stond in de berm volledig in brand. De rookwolken waren tot in de verre omgeving zichtbaar.

Ongeval_Akkerdonk_Spijkenisse (2)

Fietser gewond na aanrijding op Akkerdonk

Spijkenisse – Dinsdagochtend rond 08.30 uur heeft op de Akkerdonk in Spijkenisse een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een fietser.

Stock_Politie_Handboeien

Verdachte zedenincidenten blijft vastzitten en wordt dinsdag voorgeleid

Spijkenisse - De verdachte die is aangehouden voor de zedenmisdrijven in Spijkenisse afgelopen 3 juli, is een 35-jarige man uit Spijkenisse. Hij wordt verdacht van verkrachting, aanranding en aanstootgevend gedrag. De verdachte zit nog vast en wordt dinsdag 7 juli voorgeleid aan de rechter-commissaris.

20260705_150031

Festivalweekend trekt veel bezoekers in Nissewaard

Nissewaard – In het afgelopen weekend was er van alles te beleven in Nissewaard. Bezoekers konden genieten van muziek, vliegers en verschillende foodtrucks tijdens twee goedbezochte evenementen.