Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woningen beschadigd door autobrand

IMG_3490-scaled

Foto: MediaTV

Bij een autobrand aan de Lavasdonk in Spijkenisse zijn vannacht (woensdag op donderdag) meerdere woningen beschadigd geraakt. De auto stond geparkeerd dicht tegen de huizen aan. Vanwege het brandgevaar werden meerdere woningen ontruimd. De brandweer moest bij één woning de deu...

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Bij een autobrand aan de Lavasdonk in Spijkenisse zijn vannacht (woensdag op donderdag) meerdere woningen beschadigd geraakt. De auto stond geparkeerd dicht tegen de huizen aan. Vanwege het brandgevaar werden meerdere woningen ontruimd. De brandweer moest bij één woning de deur openbreken om te controleren of er nog bewoners binnen waren. Dit bleek niet het geval.

De ramen van de woningen boven de brandhaard zijn volledig zwartgeblakerd door de rook en hitte. De brandweer schaalde op naar middelbrand vanwege de dreiging van verdere overslag. Een hoogwerker werd ingezet om van buitenaf te inspecteren of de brand niet verder was doorgeslagen naar kozijnen of daken.

De politie heeft ter plaatse onderzoek verricht.  Uit beelden blijkt dat er kort voor de brand een persoon bij de auto stond. De persoon was in het zwart gekleed zeggen buurtbewoners. Kort daarna is er veel vuur te zien.

20250306_1640295082781586948332890-1024x576
20250306_163934580689938893692110-1024x576

Lees ook

Spijkenisserbrug 1 (1)

Nachtelijke afsluitingen Spijkenisserbrug op 26 en 27 oktober

SPIJKENISSE - De Spijkenisserbrug is eind oktober twee nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de kabels van de brug. Automobilisten moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.

JB1_6711

Harde knal gevolgd door autobrand in Spijkenisse, politie doet onderzoek

SPIJKENISSE - Aan de Borstelgras in Spijkenisse is dinsdagavond rond 23.15 uur brand uitgebroken in een auto. Omwonenden hoorden kort voor de brand een harde knal, waarna rook en vlammen zichtbaar werden. Buurtbewoners probeerden het vuur met een tuinslang te blussen.

JB1_6612

Rookschade op bij woningbrand in Hekelingen

HEKELINGEN - Aan de D. de Koninglaan in Hekelingen is dinsdagmiddag brand ontstaan in een woning. Buren hoorden eerst een rookmelder afgaan en zagen later daadwerkelijk rook uit de woning komen.

Stock_Politie_Bureau_Spijkenisse

Man kijkt pincode af en steelt pinpas van 89-jarige vrouw in Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een 89-jarige vrouw uit Spijkenisse is tijdens het winkelen slachtoffer geworden van een zakkenroller. De man leidde haar af met verjaardagskaarten en wist ondertussen haar pinpas te stelen. Vervolgens werd 540 euro van haar rekening opgenomen. De politie heeft camerabeelden van de verdachte en vraagt via het programma Bureau Rijnmond het publiek om hulp.

logo spijkenisse

Spijkenisse na strafschoppen uitgeschakeld

Capelle aan den IJssel – Voor de tweede keer in vijf dagen toog Spijkenisse donderdag naar sportpark ’t Slot in Capelle aan den IJssel. Na de 3-0 nederlaag van afgelopen zaterdag in de competitie, troffen de ploegen elkaar nu in de eerste knock-out fase van het districtsbeker toernooi. Weer trok Spijkenisse aan het kortste eind.

BLUR-JB1_5587

Ruiten beschadigd door explosie bij woning aan Zichtvoorde

SPIJKENISSE – Bij een explosie aan de Zichtvoorde in Spijkenisse zijn in de nacht van zaterdag op zondag de ruiten van een voordeur beschadigd geraakt. De explosie vond plaats bij een woning in een galerijflat. Niemand raakte gewond.