Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wijkgroep Groenewoud haalt ruim 4000 euro op voor KiKa

Wijkgr-GroenewoudKika-scaled

Na twee jaar acties bedenken en geld inzamelen voor de Stichting KiKa was het afgelopen zaterdag de slotdag na deze periode. Stichting Wijkgroep Groenewoud, gevestigd in De Sleutel, sloot deze dag af met een groot feest. De wijkgroep heeft zich ingezet om geld in te zamelen vo...

edithstolk |  | Aangepast op

Na twee jaar acties bedenken en geld inzamelen voor de Stichting KiKa was het afgelopen zaterdag de slotdag na deze periode. Stichting Wijkgroep Groenewoud, gevestigd in De Sleutel, sloot deze dag af met een groot feest. De wijkgroep heeft zich ingezet om geld in te zamelen voor Stichting KiKa door middel van rommelmarkten, een sponsorloop bij SPARK en nog een aantal acties. Zaterdag is de sluitingsdag van de inzameling en donatie periode. Het totaal opgehaalde bedrag bleef nog even een verrassing; de cheque werd pas zaterdagavond om 22.00 uur overhandigd aan de ambassadeur van de Stichting Kinderen Kankervrij. Er is uiteindelijk € 4.263.93 opgehaald!

Voorzitter en penningmeester van de Wijkgroep Groenewoud Thea Moonen vertelt; ‘wij hebben een vaste groep met fijne medewerkers die graag willen helpen.’ Zo bedachten zij verschillende acties. Er werden rommelmarkten georganiseerd, een sponsorloop maar denk ook aan ludieke acties waarbij bijvoorbeeld het zingen van een foutief nummer in het zangkoor een donatie van €1,- opleverde. Eigenlijk was het eindfeest al eerder gepland maar kon door de Corona periode niet doorgaan. Vandaag wordt er daarom goed uitgepakt met een DJ, rad van fortuin en drankjes en hapjes. Ook hiervan komen alle opbrengsten weer ten goede aan KiKa. Iedereen is deze dag welkom om langs te komen. Vanavond gaat het feest, wel mét toegangskaartje dan, verder met onder andere een optreden van een live band. Welke vrijwillig komt optreden en ook helpt sponsoren. Wethouder Wouter Struijk bracht ’s morgens nog even een bezoekje aan de wijkgroep aan de Eikenlaan.

Stichting KiKa werft fondsen voor wetenschappelijk onderzoek naar Kinderkanker om hiermee de genezingskansen te vergroten. Wilt u ook onderzoek ondersteunen? Dan kan dit rechtstreeks bij KiKa, door naar www.kika.nl te gaan. Maar ook via de Stichting Wijkgroep Groenewoud kunt u, vandaag nog, een donatie geven via rekening nummer NL26 ABNA 0506471624.

Lees ook

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.

JB1_0880

Auto belandt op steigerconstructie onder openstaande Botlekbrug

Botlek – Maandag is een auto van de openstaande Botlekbrug gereden en op een steigerconstructie terechtgekomen. De bestuurder wist zelfstandig uit het voertuig te komen en sloeg daarna op de vlucht.

DSC04754

Brommerrijder nagekeken na botsing op Middeldijk

Geervliet – Op de Middeldijk in Geervliet heeft zaterdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een brommer en een personenauto. Door nog onbekende oorzaak reed de bestuurder van de brommer achterop de auto. De klap was dusdanig hard dat de achterruit van de auto sprong.

Blushelikopter

Blushelikopter en 150 brandweermensen ingezet bij brand Ouddorp

Ouddorp – Het nablussen van de grote duinbrand in Ouddorp gaat naar verwachting de hele nacht duren. Bij de brand is ongeveer 2.000 vierkante meter natuur verloren gegaan. De brand ontstond rond 14.00 uur, waarna de brandweer groots opschaalde. Tientallen brandweervoertuigen en ongeveer 150 brandweermensen werden ingezet om het vuur onder controle te krijgen.

MDB_4241

Brandweer voorkomt overslag naar woning aan Stationsweg

Zuidland – In de achtertuin van een woning aan de Stationsweg in Zuidland is donderdagavond een stapel hout in brand gevlogen. Door de snelle inzet van de brandweer kon worden voorkomen dat het vuur oversloeg naar de woning.

Ongeval_Botlektunnel

Traumahelikopter landt op A15 voor ongeval ter hoogte Botlektunnel

Rotterdam – De Botlektunnel is volledig afgesloten in de richting van Rotterdam na twee verkeersongevallen op de A15. Bij één van de ongevallen sloeg een auto over de kop. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse. Meerdere ambulances, de brandweer en het Mobiel Medisch Team (MMT) werden ingezet. De traumahelikopter landde op de snelweg om medische assistentie te verlenen.