Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voorbereidingen voor drugsproductie ontdekt tijdens controle

IMG_7312-scaled

Tijdens een controle op een bedrijventerrein zijn materialen aangetroffen die gebruikt worden voor de productie en verhandeling van hard- en softdrugs. De controle werd gedaan door de BOA’s van de gemeente, het ROBT (regionaal team met boa's en toezichthouders), de douane, Ins...

De redactie |  | Aangepast op

Tijdens een controle op een bedrijventerrein zijn materialen aangetroffen die gebruikt worden voor de productie en verhandeling van hard- en softdrugs. De controle werd gedaan door de BOA’s van de gemeente, het ROBT (regionaal team met boa's en toezichthouders), de douane, Inspectie SZW, DCMR, Stedin en de politie.

De controle werd uitgevoerd op verschillende bedrijventerreinen. Er werden 15 bedrijven gecontroleerd. Het doel van deze integrale controle was om ondermijnende criminaliteit aan het licht te brengen en tegen te gaan. Over het algemeen hadden de gecontroleerde bedrijven hun zaken goed op orde. Bij een aantal zijn kleine misstanden geconstateerd die opgepakt zullen worden.

Bij één bedrijf zijn zogenaamde voorbereidingshandelingen geconstateerd voor het produceren en verhandelen van hard- en softdrugs. Ook zijn daar kleine hoeveelheden hard- en softdrugs aangetroffen. Verder werd een voertuig aangetroffen met een verborgen ruimte. De eigenaar van het bedrijf is door de politie meegenomen voor verder verhoor. De burgemeester zal zich op basis van de rapportage van de politie, beraden over eventuele bestuurlijke maatregelen.

Wat kunt u zelf doen?
Heeft u een vermoeden van ondermijnende criminaliteit in uw buurt, dan kunt u dat anoniem melden via Meld Misdaad Anoniem via tel. 0800-7000 of via de website www.meldmisdaadanoniem.nl. Ook kunt u melding doen bij uw wijkagent. Kijk op www.politie.nl bij ‘mijn buurt’ voor een overzicht van wijkagenten in Nissewaard.

Voor meer informatie over ondermijnende criminaliteit en de impact ervan op de maatschappij: www.nissewaard.nl/ondermijning.

Bericht: Gemeente Nissewaard | Beeld boven: JBMedia - Archieffoto van een drugslab

Beeld: Gemeente Nissewaard
controle-02122021

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.