Spijkernisse, Netherlands
Terug

Verdachten smokkel 500 kilo cocaïne blijven langer vastzitten

img_2278.jpg

Twee mannen zijn afgelopen dinsdag 3 januari aangehouden in de buurt van de haven van Rotterdam. Ze hadden op dat moment net een container met 500 kilo cocaïne op één van de terminals met een vrachtwagen opgehaald.

De redactie |  | Aangepast op

Twee mannen zijn afgelopen dinsdag 3 januari aangehouden in de buurt van de haven van Rotterdam. Ze hadden op dat moment net een container met 500 kilo cocaïne op één van de terminals met een vrachtwagen opgehaald.

Het gaat om een Roosendaler van 44 die de vrachtwagen bestuurde en een 25-jarige Rotterdammer die in een auto volgde. Ze worden naast het smokkelen van verdovende middelen ook verdacht van pincodefraude. Op die manier kunnen criminelen containers meenemen die niet voor hen bestemd zijn. De cocaïne, met een geschatte straatwaarde van bijna 38 miljoen euro, was verstopt tussen een lading ananassen uit Costa Rica.

De mannen zijn vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris en die heeft bevolen dat de mannen twee weken langer vast blijven zitten. De drugs zijn inmiddels vernietigd.

Bericht: Openbaar Ministerie, Beeld: Pixabay

Lees ook

Fietserscontrole.png

Fietsers beboet in voetgangersgebied op Uitstraat en ’t Plateau

Spijkenisse - De afgelopen week zijn fietsers op e-bikes, fatbikes en gewone fietsen gecontroleerd en beboet op hun rijgedrag in voetgangersgebieden op de Uitstraat en ’t Plateau. Ook de komende weken worden op meerdere plaatsen controles uitgevoerd.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

IMG_2753.jpg

Bewonerswensen worden zichtbaar in vernieuwde apenspeeltuin

Spijkenisse - De vernieuwde apenspeeltuin in het Sterrenkwartier is vanmiddag feestelijk geopend. De opening werd verricht door wethouders Jan Willem Mijnans en Martijn Hamerslag door symbolisch een bal te schieten.

Schermafbeelding 2026-02-23 130906hoeklaan.jpg

Wethouder Postma na onrust De Hoek: ‘We moeten voorzichtig zijn met uitspraken’

Spijkenisse - De aanhouding van de 29-jarige man die wordt verdacht van een dubbele verkrachting in Goudswaard zorgde opnieuw voor onrust in Spijkenisse.