Spijkernisse, Netherlands
Terug

Succesvolle tweede editie van het WaterFest

img_2281-1

Op zondagmiddag 23 juni vond in winkelcentrum Waterland de tweede editie van het WaterFest plaats, georganiseerd door de opkomende artiest Chanel.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Op zondagmiddag 23 juni vond in winkelcentrum Waterland de tweede editie van het WaterFest plaats, georganiseerd door de opkomende artiest Chanel.

Chanel, die bekend is met de uitdagingen van een podium krijgen als nieuwe artiest, zag haar festival dit jaar wederom uitgroeien tot een succes. Al voor de officiële start om 14:00 uur waren de bankjes gevuld met bezoekers. Mede dankzij het mooie weer besloten veel passanten te blijven en mee te genieten van het evenement.

Het festival werd geopend door Chanel zelf, gevolgd door optredens van V-Raven, Chinua en Natasja Bodde verbond de verschillende acts met elkaar als presentatrice.

Voor het podium traden een aantal groepen van dansstudio KP op. Dit optreden mocht rekenen op veel interesse van het publiek die allemaal om het podium kwamen staan. Onder luid applaus wisselde de groepen elkaar af. 

Chanel kijkt trots terug op het festival: “Ik ben heel blij dat dit allemaal gelukt is,” zei ze. Het WaterFest duurde tot 20:00 uur en trok veel enthousiaste bezoekers.

Lees ook

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.

JB1_3120

Vrachtwagenbrand op N15 geblust, rechterrijstrook nog uren dicht

Op de N15 heeft dinsdag een vrachtwagen in brand gestaan. Bij de brand kwam zwarte rook vrij. Vanwege de rook werd mensen in de omgeving geadviseerd ramen en deuren te sluiten en de mechanische ventilatie uit te zetten.

Aantreffen kittens metrostation Heemraadlaan Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Dierenopvangcentrum vraagt hulp na aantreffen kittens bij metrostation Heemraadlaan

Spijkenisse – Het Dierenopvangcentrum vraagt hulp nadat twee zwarte kittens eerder deze week door een bezorgde vinder zijn aangetroffen bij metrostation Heemraadlaan in Spijkenisse. De dieren waren opgesloten in dichtgetapete dozen en waren volgens de vinder tijdens het aantreffen compleet in paniek, overstuur en vol stress. Uiteindelijk heeft de vinder de kittens meegenomen en zijn zij in veilige handen bij het Dierenopvangcentrum.

Stock_Politie_Auto

157 km/u gemeten tijdens snelheidscontrole, drie rijbewijzen ingevorderd

Spijkenisse – De politie heeft woensdag en donderdag op verschillende locaties in Spijkenisse snelheidscontroles gehouden. Daarbij zijn tientallen bekeuringen uitgeschreven voor het overschrijden van de maximumsnelheid.

20260827_102931

Getimmer en lachende gezichten tijdens Zomerfeest in Geervliet

Geervliet – Het Geervlietse Zomerfeest is weer van start gegaan. Dit jaar is het extra feestelijk, want de organisatie bestaat 30 jaar. Het thema van deze editie is daarom verjaardag en dat is ook terug te zien bij het huttenbouwen.