Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisser(17) opgepakt na steekpartij in Capelle a/d IJssel

dsc08442-scaled

Rond 16.45 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij bij het metrostation aan de Kerklaan in Capelle aan den IJssel. Toen toegesnelde agenten bij het incident aankwamen, troffen zij een gewond 15-jarig meisje uit Capelle aan den IJssel aan. Vanavond is een 17-jarige...

De redactie |  | Aangepast op

Rond 16.45 uur kreeg de politie een melding van een steekpartij bij het metrostation aan de Kerklaan in Capelle aan den IJssel. Toen toegesnelde agenten bij het incident aankwamen, troffen zij een gewond 15-jarig meisje uit Capelle aan den IJssel aan. Vanavond is een 17-jarige jongen uit Spijkenisse aangehouden. De politie zoekt nog een tweede verdachte.

Het is eind van de middag als iemand in de buurt van het metrostation aan de Kerklaan ziet dat twee jongens en een meisje op elkaar insteken met messen. Hierop belt de melder de politie. Als agenten aankomen bij het metrostation, zijn de jongens al gevlucht. Het meisje is gewond, maar wel aanspreekbaar. Zij is naar het ziekenhuis vervoerd voor behandeling van haar wonden. Een paar uur later wist de politie één van de jongens, een 17-jarige jongen uit Spijkenisse, aan te houden in zijn huis. De politie is op zoek naar de tweede verdachte: eveneens een jongen.

“We houden er rekening mee dat er een ruzie tussen de jongeren voorafging aan het incident.” De politie wil graag weten wat zich precies heeft afgespeeld. Ook alle informatie over mogelijke verdachten is welkom. Heeft u meer informatie? Of bent u getuige geweest van dit incident? Bel 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem via 0900-7000.

Lees ook

Mobielecamera_Politie_Gemeente

Sluiting woning Crocusstraat beëindigd, camera’s blijven staan

Spijkenisse - Sinds dinsdagmiddag 12.00 uur mogen de bewoners van de eerder gesloten woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse weer terugkeren naar hun woning.

WhatsApp Image 2026-06-12 at 12.43.45

Wisselstrook Spijkenisserbrug weer beschikbaar

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug is sinds vanmiddag weer volledig in gebruik. Dat laat Rijkswaterstaat weten. De rijstrook kon de afgelopen periode niet worden gebruikt doordat de camera's die zicht geven op de wisselstrook niet functioneerden.

Waterdiertjes

Kinderen speuren naar waterdiertjes tijdens Buitenspeeldag

Spijkenisse - Woensdag 10 juni stond in het teken van buitenspelen tijdens de Nationale Buitenspeeldag. In de wijk Waterland gingen kinderen op zoek naar waterdiertjes tijdens een activiteit van Stichting Waterland Spijkenisse en het Instituut voor Natuureducatie & Duurzaamheid (IVN).

Stock_politie

Zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in Nissewaard

Nissewaard – De politie heeft de afgelopen weken zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in de gemeente Nissewaard. Bij de verdachten werden verschillende soorten verdovende middelen aangetroffen die volgens de politie bestemd waren voor de handel.

Ongeval Rozenlaan Spijkenisse 2

Motorblok vliegt uit auto en zorgt voor grote ravage aan de Rozenlaan in Spijkenisse

Spijkenisse – Maandagochtend rond 09:00 uur heeft een eenzijdig ongeval met een auto gezorgd voor een grote ravage aan de Rozenlaan in Spijkenisse. Het voertuig raakte door onbekende oorzaak een paaltje en kwam uiteindelijk tegen een betonnen fundering terecht. Vervolgens vloog het motorblok uit de auto en kwam het voertuig tegenover gesteld tegen een paal tot stilstand.

schottnerballa-bbq-4373644

Wie zorgt er voor het vlees tijdens de BBQ voor veteranen?

Spijkenisse - Op 11 juli wordt in Spijkenisse een barbecue georganiseerd voor veteranen. De bijeenkomst wordt georganiseerd door Stichting Waterland Spijkenisse en staat in het teken van waardering voor hun inzet, moed en toewijding.