Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisser(16) aangehouden na vecht- en steekpartij in Rotterdam

dsc08442-scaled

Op vrijdagavond 3 juni is een drietal jongens aangehouden, waaronder een 16-jarige Spijkenisser. Ze worden verdacht van betrokkenheid bij een vechtpartij, waarbij ook gestoken is, op de 2e Sint Janshof in Rotterdam. Twee andere jongens raakten gewond.

De redactie |  | Aangepast op

Op vrijdagavond 3 juni is een drietal jongens aangehouden, waaronder een 16-jarige Spijkenisser. Ze worden verdacht van betrokkenheid bij een vechtpartij, waarbij ook gestoken is, op de 2e Sint Janshof in Rotterdam. Twee andere jongens raakten gewond.

Rond 22.00 uur kreeg de politie melding van een vechtpartij op de 2e Sint Janshof, waarbij een grote groep jongeren met elkaar op de vuist ging en waarbij ook een mes gezien zou zijn. Meerdere eenheden snelden op de melding af, maar troffen eenmaal ter plaatse niemand meer aan. Op dat moment zagen zij een tweetal scooters rijden. Toen deze bestuurders de agenten zagen, gingen zij ervandoor. Hierop zetten de agenten de achtervolging in. Ondertussen werd duidelijk dat bij de vechtpartij ook gestoken was en dat twee gewonde jongens zich in het ziekenhuis gemeld hadden. Zij zijn buiten levensgevaar. Uiteindelijk zijn er in de omgeving drie jongens, een 15-jarige jongen uit Heerhugowaard, een 16-jarige jongen uit Spijkenisse en een 17-jarige jongen uit Rotterdam, aangehouden. Hun betrokkenheid bij het steekincident wordt onderzocht.

Iets gezien of camerabeelden?
Heeft u informatie over de vechtpartij of beschikt u over beelden via een camera of ringdeurbel of een dashcam waarop mogelijk iets van de vechtpartij te zien is en heeft u nog niet met de politie gesproken? Bel dan met 0900-8844 of met de gratis opsporingstiplijn 0800-6070.

Lees ook

20241228_192351

Industrieel Belevingsmuseum zoekt mooiste foto van mens en industrie

Spijkenisse – Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert een fotowedstrijd. Het thema van de editie 2026 is ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het museum de aandacht vestigen op de mensen achter de industrie. Niet alleen de fabrieken, techniek en gebouwen staan centraal, maar juist de werknemers die dagelijks bijdragen aan innovatie en de toekomst van de regio.

DSC03496

Binnenvaartschip maakt water in Botlek

Botlek – Maandagavond is een binnenvaartschip in de Botlek in de problemen geraakt. Ter hoogte van de Plaatweg maakte het schip water.

DSC01880

Kop-staartbotsing op Maaswijkweg in Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Maaswijkweg in Spijkenisse heeft maandagmiddag rond 16.10 uur een kop-staartaanrijding plaatsgevonden.

Stock_politie

Waarschuwing: malafide klusjesmannen nu ook actief in onze regio

Regio – Er komen al langere tijd meldingen binnen van malafide klusjesmannen die langs de deur hun diensten aanbieden. Inmiddels zijn ook de eerste meldingen uit onze regio binnengekomen.

Schuddebeursedijk_Ongeval

Auto belandt in sloot Schuddebeursedijk

Hekelingen – Op de Schuddebeursedijk in Hekelingen is woensdagmiddag een personenauto te water geraakt.

MDB_1454

Bestuurder aangehouden na eenzijdig ongeval in Simonshaven

Simonshaven – Aan de Dorpsweg in Simonshaven is aan het einde van de middag een melding binnengekomen van een voertuigbrand. Een bestelbus stond in de berm volledig in brand. De rookwolken waren tot in de verre omgeving zichtbaar.