Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisse Medisch Centrum heeft afspraken met alle zorgverzekeraars al rond voor 2024

46312252-B63E-48B4-B4E9-D7F55B08A03C-scaled.jpeg

Als één van de eerste ziekenhuizen in Nederland en als eerste ziekenhuis in de regio heeft Spijkenisse Medisch Centrum met alle zorgverzekeraars afspraken gemaakt over de vergoeding van zorg in 2024. Dat betekent dat alle zorgverzekeraars de zorg in het ziekenhuis in Spijkenis...

De redactie |  | Aangepast op

Als één van de eerste ziekenhuizen in Nederland en als eerste ziekenhuis in de regio heeft Spijkenisse Medisch Centrum met alle zorgverzekeraars afspraken gemaakt over de vergoeding van zorg in 2024. Dat betekent dat alle zorgverzekeraars de zorg in het ziekenhuis in Spijkenisse in 2024 vergoeden.

Bestuurder Tessa van Maanen: ”We zijn er trots op dat we zo snel overeenkomsten hebben kunnen sluiten met alle zorgverzekeraars. Het is vooral fijn voor de inwoners van de regio, zij weten nu dat ze voor goede zorg gewoon in de buurt terecht kunnen én dat deze zorg vergoedt wordt, ongeacht waar je je verzekering hebt afgesloten. “

Wel is van belang dat patiënten beseffen dat voor zorg in het ziekenhuis altijd eerst het eigen risico aangesproken wordt én dat de voorwaarden per verzekering verschillen. In de polisvoorwaarden staat wat vergoed wordt, want dat hangt af van de verzekering die afgesloten is.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

IMG_2753.jpg

Bewonerswensen worden zichtbaar in vernieuwde apenspeeltuin

Spijkenisse - De vernieuwde apenspeeltuin in het Sterrenkwartier is vanmiddag feestelijk geopend. De opening werd verricht door wethouders Jan Willem Mijnans en Martijn Hamerslag door symbolisch een bal te schieten.

Schermafbeelding 2026-02-23 130906hoeklaan.jpg

Wethouder Postma na onrust De Hoek: ‘We moeten voorzichtig zijn met uitspraken’

Spijkenisse - De aanhouding van de 29-jarige man die wordt verdacht van een dubbele verkrachting in Goudswaard zorgde opnieuw voor onrust in Spijkenisse.

20260311-JVB_6107.jpeg

Grote hoeveelheid drugs gevonden bij woninginval in Brielle

Brielle – Vanochtend heeft de politie eenheid Rotterdam een instap gedaan in een woning aan de Mallegout in Brielle. Bij de doorzoeking trof het drugsteam Zuid-West een grote hoeveelheid MDMA, XTC-pillen en chemische stoffen aan.