Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisse in de slotfase langs Almkerk

646A0445
Foto: Sven Tilleman

Spijkenisse heeft gewonnen van Almkerk. Vanzelf ging het allemaal niet voor de groen-witten, die met hard werk uiteindelijk een 2-0 overwinning veilig stelden.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op
Dit is een ingezonden bijdrage. Wil je zelf een bijdrage insturen? Mail naar: redactie@spieke.nl

De uitwedstrijd was een erg zware en lastige. Met windkracht 9 was het voor beide ploegen lastig voetballen. Almkerk is een stugge ploeg waar je onder normale omstandigheden al niet zomaar van wint. Dat resulteerde toen in een 0-0 gelijkspel. Daar leek het in het de thuiswedstrijd ook op uit te draaien. Veel wind, een zwaar veld en een stugge tegenstander. 

Spijkenisse begon goed aan de wedstrijd. Na een klein kwartier had het al drie goede mogelijkheden op de openingstreffer gehad, maar Furhgill Zeldenrust, Julièn Gret en Dimitri Poortvliet troffen geen doel. Almkerk deed vervolgens een gevaarlijke poging om de score te openen, maar ook die mislukte.

Na een half uur leek Spijkenisse op voorsprong te komen. De voorzet die Furhgill Zeldenrust gaf viel op de lat, waarna Julièn Gret de voor het intikken leek te hebben. Al vallend kwam de topscorer van de 1e Klasse C een teenlengte tekort. Vlak voor rust schoot Melvin van den Heuvel, via het been van Alessandro Franzoso, maar net naast het doel. Zodoende gingen beide ploegen met de brilstand rusten.

Ook de tweede helft werd sterk begonnen door de groen-witten. Dwaite Duurham en Furhgill Zeldenrust bestookten het Almkerkse doel, maar de bal wilde er niet in. De tijd tikte weg en Spijkenisse bleef de aanval nadrukkelijk zoeken. Dat resulteerde wel in mogelijkheden (vooral Furhgill Zeldenrust creëerde veel), maar (nog) niet in doelpunten.

Zeven minuten voor tijd was het dan (eindelijk) zo ver voor Spijkenisse. Furhgill Zeldenrust vond nu wel het fortuin dat een doelpoging doel trof. Een hele opluchting voor de thuisploeg.
Vlak voor tijd leek invaller Jari Bendt, tot twee keer toe, Spijkenisse in veilige haven te schieten. Echter werd er tweemaal prima redding gebracht. In een tegenstoot hield Ragip Ozrak Spijkenisse nog op de been met een heerlijke save.

Het slotakkoord was (dan toch) voor Jari Bendt. De rappe buitenspeler brak samen met Ryan Purvis door, onderweg naar een leeg doel. De afstandspoging van Purvis bleek te zacht, maar werd daarmee de perfecte assist op de snel meegelopen Bendt, die de bevrijdende tweede treffer binnen schoot.

Spijkenisse staat door deze overwinning nog altijd op pole position voor de tweede periodetitel. In de algehele stand staat het nu 6 punten "los" van naaste belager RVVH.

Spijkenisse - Almkerk 2-0 (0-0)
83. Furhgill Zeldenrust 1-0, 90+. Jari Bendt 2-0.

Spijkenisse: Ragip Ozrak, Deveano Lima, Dimitri Poortvliet, Glenn Rijsdijk, Dwaite Duurham, Alessandro Franzoso, Shakur Zichem (85. Thomas Tiller), Ryan Purvis, Furhgill Zeldenrust, Julièn Gret (75. Jari Bendt), Ralph Stelloo (54. Xander Buitenhek).

 

Lees ook

JB1_3467

Auto in beslag genomen na aanrijding aan Paprikadonk

Spijkenisse – Aan de Paprikadonk in Spijkenisse heeft zondagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en een persoon. De automobilist reed na de aanrijding weg. Het slachtoffer is ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel.

milieu

Vaten, dode vissen of verdachte lozingen? Dit kunnen signalen van milieucriminaliteit zijn

Voorne-Putten – Dumpingen op afgelegen terreinen, achtergelaten vaten, verdachte ladingen of plotseling dode vissen in het water. Het kunnen allemaal signalen zijn van milieucriminaliteit. De politie wil inwoners bewuster maken van deze vorm van criminaliteit en uitleggen wanneer het verstandig is om melding te maken.

foto_website 0 (4)

Buren horen rookmelder en slaan alarm, brandweer redt twee honden

Spijkenisse – De brandweer heeft donderdagmiddag twee honden uit een woning aan de Heemstdonk in Spijkenisse gered. Buren hoorden een rookmelder afgaan en zagen rookontwikkeling, waarna zij 112 belden.

foto_website 0 (3)

Auto belandt in sloot langs Nieuweweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op de Nieuweweg in Hellevoetsluis is donderdag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. De bestuurder en bijrijder raakten daarbij niet gewond.

Stock_Politie_Auto

Politiehond ingezet bij aanhouding in leegstaand pand Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft dinsdagmiddag een verdachte op heterdaad aangehouden na een melding van een inbraak in een leegstaand pand in Spijkenisse. Bij de aanhouding werd een politiehond ingezet, die de verdachte beet.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.