Spijkernisse, Netherlands
Terug

Schotse Hooglander springt 1,5 meter over hek naar groener gras in Hoogvliet

IMG_5952.jpeg

Maandagochtend is de politie met meerdere voertuigen naar de Oudelandseweg gekomen in Hoogvliet. Een Schotse Hooglander liep langs de Oudelandseweg en was rustig gras aan het eten.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Maandagochtend is de politie met meerdere voertuigen naar de Oudelandseweg gekomen in Hoogvliet. Een Schotse Hooglander liep langs de Oudelandseweg en was rustig gras aan het eten.

Het was lange tijd onduidelijk hoe het dier ontsnapt was uit het park. De hekken leken in orde en het vermoeden bestond dat het dier door een open staand hek was gelopen. De politie heeft de komst van de dierenverzorger van de gemeente afgewacht. Er is enige tijd geprobeerd om het dier terug te krijgen via het openstaande hek. Toen dit bijna leek te lukken, rende het dier weer de andere kant op.

Na een nieuwe poging besloot de grazer opeens over het hek te springen weer terug het park in. Dit is ook vermoedelijk hoe het dier langs de weg terecht is gekomen. De gemeente kijkt naar een oplossing om herhaling te voorkomen.

IMG_5955.jpeg
IMG_5912.jpeg
IMG_5958.jpeg

Lees ook

ongeval_Bachlaan.png

Politie onderzoekt aanrijding op Bachbaan

Spijkenisse - Een voetganger is vrijdagmiddag op de Bachbaan in Spijkenisse gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

IMG_8021.jpg

Veertien inwoners van Nissewaard ontvangen Koninklijke onderscheiding

Nissewaard - Burgemeester Cor Lamers heeft vrijdag veertien Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan inwoners van Nissewaard. Twaalf lintjes werden uitgereikt in Theater de Stoep. Twee inwoners ontvingen de onderscheiding op hun huisadres.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.

aanhouding_Westersingel.png

Aanhouding aan Westersingel in Spijkenisse

Spijkenisse - Vanmiddag heeft de politie een man aangehouden aan de Westersingel in Spijkenisse. Daarbij waren meerdere politie-eenheden aanwezig, waaronder ook een politiehond.

IMG_7813.JPG

Brandweer bevrijdt twee duiven achter netten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De brandweer en de dierenambulance zijn vanmiddag rond 17.00 uur ter plaatse gekomen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Daar bleken twee duiven vast te zitten achter een net.