Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ruim 1500 kilo cocaïne aangetroffen in container met hout

2022-15-08-1516-kilo-tussen-hout.jpg

Tijdens een controle van de Douane in de Rotterdamse haven stuitten medewerkers vandaag op een grote hoeveelheid cocaïne. De verdovende middelen lagen tussen een partij hout.

De redactie |  | Aangepast op

Tijdens een controle van de Douane in de Rotterdamse haven stuitten medewerkers vandaag op een grote hoeveelheid cocaïne. De verdovende middelen lagen tussen een partij hout.

De houtcontainer was afkomstig uit Chili. Na het wegen van de 26 balen stond de teller van de weegschaal op maar liefst 1516 kilo. De straatwaarde van de drugs is ruim 113 miljoen euro. Het hout was bestemd voor een bedrijf uit Arnhem. Dit bedrijf lijkt niets met de smokkel te maken te hebben.

Het Hit And Run Cargo (HARC) team, een inmiddels 26 jaar oud samenwerkingsverband van Douane, FIOD, Zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie in Rotterdam, heeft de zaak verder in onderzoek.

De drugs zijn inmiddels vernietigd.

Bericht/Beeld: Openbaar Ministerie

Lees ook

ongeval_Bachlaan.png

Politie onderzoekt aanrijding op Bachbaan

Spijkenisse - Een voetganger is vrijdagmiddag op de Bachbaan in Spijkenisse gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

IMG_8021.jpg

Veertien inwoners van Nissewaard ontvangen Koninklijke onderscheiding

Nissewaard - Burgemeester Cor Lamers heeft vrijdag veertien Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan inwoners van Nissewaard. Twaalf lintjes werden uitgereikt in Theater de Stoep. Twee inwoners ontvingen de onderscheiding op hun huisadres.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.

aanhouding_Westersingel.png

Aanhouding aan Westersingel in Spijkenisse

Spijkenisse - Vanmiddag heeft de politie een man aangehouden aan de Westersingel in Spijkenisse. Daarbij waren meerdere politie-eenheden aanwezig, waaronder ook een politiehond.

IMG_7813.JPG

Brandweer bevrijdt twee duiven achter netten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De brandweer en de dierenambulance zijn vanmiddag rond 17.00 uur ter plaatse gekomen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Daar bleken twee duiven vast te zitten achter een net.