Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwe padelbanen bij LTC Hoogvliet officieel geopend door wethouder

IMG_2416-scaled

Theo Op ten Berg (Vooritter LTC Hoogvliet) en wethouder Faouzi Achbar

Zaterdagmiddag was het zover, eindelijk konden de vier nieuwe padelbanen officieel geopend worden. De openingshandeling is verricht door wethouder Faouzi Achbar (Welzijn, Samenleven, Sport en Digitale Inclusie).

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Zaterdagmiddag was het zover, eindelijk konden de vier nieuwe padelbanen officieel geopend worden. De openingshandeling is verricht door wethouder Faouzi Achbar (Welzijn, Samenleven, Sport en Digitale Inclusie).

De padelbanen liggen er mooi bij en zijn niet te missen met hun opvallend blauwe kleur. Vlak voor de opening begon het te regenen en leek het even of er geen toeschouwers zouden zijn van het feestelijke moment. Enkele minuten voor de opening stopte het met regenen en stond het veld vol met spelers en bezoekers.

Voorzitter van LTC Hoogvliet Theo Op ten Berg en wethouder Faouzi Achbar richtte zich kort tot het publiek. Hierna was het moment om het lintje door te knippen en daarmee de padelbanen officieel te openen.

Na de opening was er een demonstratie door eredivisiespelers waaronder Uriël Maarsen op een van de banen. Doordat er rondom de banen glas zit was het allemaal goed te volgen voor het publiek. Vooraf was het mogelijk om je op te geven voor een van de clinics. Dat de sport populair is bleek wel want de plekken waren snel vol geboekt. 

Appgroep en buddy
Voor wie wil beginnen met parel kan er een drempel zijn om zich aan te melden. Het vormen van teams zeker als je net start kan lastig zijn. Daarom heeft LTC Hoogvliet een appgroep waarbij nieuwe (en bestaande) leden met elkaar in contact komen. Door aan te geven wanneer je zou willen spelen, kunnen andere spelers zich aanmelden. Er is ook een buddy voor nieuwe spelers (leden). De buddy zorgt voor verbinding met andere leden en kent de vereniging goed.

Aanmelden
Wil jij ook padellen of tennissen? Je kan je aanmelden via www.ltchoogvliet.nl, hier is ook meer informatie te vinden.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.