Spijkernisse, Netherlands
Terug

Man beroofd onder bedreiging vuurwapen, berover schiet ook

dsc00412-scaled.jpg

Een 19-jarige man uit Rotterdam is op t plateau beroofd onder bedreiging van een wapen. Op enig moment is ook geschoten. De daders zijn gevlucht en worden gezocht. Er raakte niemand gewond.

De redactie |  | Aangepast op

Een 19-jarige man uit Rotterdam is op t plateau beroofd onder bedreiging van een wapen. Op enig moment is ook geschoten. De daders zijn gevlucht en worden gezocht. Er raakte niemand gewond.

De politie doet onderzoek op de parkeerplaats en zoekt naar sporen. Ook is veel politie aan het zoeken naar verdachten. Ter plaatse heeft de politie het slachtoffer van de beroving gehoord. Het is niet bekend wat er meegenomen is.

De politie doet vooralsnog onderzoek op de parkeerplaats. Later werd een kogelinslag gevonden in een raam van een trappenhuis boven de Albert Heijn. Een speciale munitie hond is aan het zoeken of er sporen zijn.

Burgernet

Spijkenisse 't Plateau schietpartij 2 daders licht getint 25-30 jr.1x petje, snor, sikje zwarte jas, grijze broek. 1x snor, trainingspak
Tips? Bel nu 112
Beeld: JBMedia
dsc00478-1024x683.jpg
dsc00528-1024x683.jpg

Lees ook

ongeval_Bachlaan.png

Politie onderzoekt aanrijding op Bachbaan

Spijkenisse - Een voetganger is vrijdagmiddag op de Bachbaan in Spijkenisse gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

IMG_8021.jpg

Veertien inwoners van Nissewaard ontvangen Koninklijke onderscheiding

Nissewaard - Burgemeester Cor Lamers heeft vrijdag veertien Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan inwoners van Nissewaard. Twaalf lintjes werden uitgereikt in Theater de Stoep. Twee inwoners ontvingen de onderscheiding op hun huisadres.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.

aanhouding_Westersingel.png

Aanhouding aan Westersingel in Spijkenisse

Spijkenisse - Vanmiddag heeft de politie een man aangehouden aan de Westersingel in Spijkenisse. Daarbij waren meerdere politie-eenheden aanwezig, waaronder ook een politiehond.

IMG_7813.JPG

Brandweer bevrijdt twee duiven achter netten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De brandweer en de dierenambulance zijn vanmiddag rond 17.00 uur ter plaatse gekomen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Daar bleken twee duiven vast te zitten achter een net.