Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jongen(11) komt om het leven bij ongeluk Rozenburg

DSC09739-scaled

Een 11-jarige jongen is donderdag aan het eind van de middag om het leven gekomen bij een ernstig ongeluk op de Laan van Nieuw Blankenbrug in Rozenburg. De jongen fietste op zijn fiets en kwam in botsing met een grote bestelbus. Hulp mocht niet meer baten, ondanks de grote inz...

De redactie |  | Aangepast op

Een 11-jarige jongen is donderdag aan het eind van de middag om het leven gekomen bij een ernstig ongeluk op de Laan van Nieuw Blankenbrug in Rozenburg. De jongen fietste op zijn fiets en kwam in botsing met een grote bestelbus. Hulp mocht niet meer baten, ondanks de grote inzet van hulpdiensten.

De politie doet uitgebreid onderzoek naar het ongeval en heeft de weg afgesloten. Zij doen onderzoek naar hoe het zo mis heeft kunnen gaan. Na het ongeval zijn de hulpdiensten, waaronder ook de traumahelikopter uit Amsterdam, lang bezig geweest met het reanimeren van het slachtoffer. Die is nog wel met spoed richting een ziekenhuis in Rotterdam vervoert, maar hulp mocht niet meer baten.

Heeft u informatie over het ongeval en daar nog niet over gesproken met de politie? Bel dan met 0900-8844. Bent u getuige geweest van het ongeval en wenst u hulp, neem dan contact op met slachtofferhulp.

https://twitter.com/Politie_Rdam/status/1456339369955110922

Beeld: Archieffoto - Spieke Media

Lees ook

Spijkenisserbrug 1 (1)

Nachtelijke afsluitingen Spijkenisserbrug op 26 en 27 oktober

SPIJKENISSE - De Spijkenisserbrug is eind oktober twee nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de kabels van de brug. Automobilisten moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.

JB1_6711

Harde knal gevolgd door autobrand in Spijkenisse, politie doet onderzoek

SPIJKENISSE - Aan de Borstelgras in Spijkenisse is dinsdagavond rond 23.15 uur brand uitgebroken in een auto. Omwonenden hoorden kort voor de brand een harde knal, waarna rook en vlammen zichtbaar werden. Buurtbewoners probeerden het vuur met een tuinslang te blussen.

JB1_6612

Rookschade op bij woningbrand in Hekelingen

HEKELINGEN - Aan de D. de Koninglaan in Hekelingen is dinsdagmiddag brand ontstaan in een woning. Buren hoorden eerst een rookmelder afgaan en zagen later daadwerkelijk rook uit de woning komen.

Stock_Politie_Bureau_Spijkenisse

Man kijkt pincode af en steelt pinpas van 89-jarige vrouw in Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een 89-jarige vrouw uit Spijkenisse is tijdens het winkelen slachtoffer geworden van een zakkenroller. De man leidde haar af met verjaardagskaarten en wist ondertussen haar pinpas te stelen. Vervolgens werd 540 euro van haar rekening opgenomen. De politie heeft camerabeelden van de verdachte en vraagt via het programma Bureau Rijnmond het publiek om hulp.

logo spijkenisse

Spijkenisse na strafschoppen uitgeschakeld

Capelle aan den IJssel – Voor de tweede keer in vijf dagen toog Spijkenisse donderdag naar sportpark ’t Slot in Capelle aan den IJssel. Na de 3-0 nederlaag van afgelopen zaterdag in de competitie, troffen de ploegen elkaar nu in de eerste knock-out fase van het districtsbeker toernooi. Weer trok Spijkenisse aan het kortste eind.

BLUR-JB1_5587

Ruiten beschadigd door explosie bij woning aan Zichtvoorde

SPIJKENISSE – Bij een explosie aan de Zichtvoorde in Spijkenisse zijn in de nacht van zaterdag op zondag de ruiten van een voordeur beschadigd geraakt. De explosie vond plaats bij een woning in een galerijflat. Niemand raakte gewond.