Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hinder voor wegverkeer die over Botlekbrug en Spijkenisserbrug willen vanwege storing

img_8049-1

Tijdens onderhoud aan de lokale bediening van de Botlekbrug is in de ochtend van zondag 22 september 2024 een technische storing opgetreden. Hierdoor kan de brug niet meer normaal bediend worden vanuit de verkeerscentrale.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Tijdens onderhoud aan de lokale bediening van de Botlekbrug is in de ochtend van zondag 22 september 2024 een technische storing opgetreden. Hierdoor kan de brug niet meer normaal bediend worden vanuit de verkeerscentrale.

De brug is daarom gestremd voor de hoge scheepvaart. Er liggen meerdere zeeschepen te wachten op doorvaart van of naar zee. Deze schepen zullen via handmatige bediening worden doorgelaten tijdens het hoogtij tussen 15.00 en 17.00 uur vanmiddag. Tijdens deze opening is de brug in beide richtingen afgesloten voor het wegverkeer. Bovendien moet de aannemer bij een handmatige opening van de brug extra veiligheidsmaatregelen voor het wegverkeer nemen zoals het plaatsen van tekstkarren e.d.

Het neerzetten en weer weghalen van die maatregelen kost tijd. De Botlekbrug is daarom vanaf 14.00 tot 18.00 uur dicht voor het wegverkeer.

De Spijkenisserbrug ondervindt ook hinder van deze situatie. Vanaf 15.00 tot 15.45 uur zal de brug open staan om gestrande schepen door te laten. Na een korte opening voor het wegverkeer zal de brug vanaf 16.00 uur weer open gaan om de overige schepen door te laten.

Verkeer moet rekening houden met een extra reistijd tot meer dan 30 minuten. De omleidingen voor het wegverkeer zijn langs en boven de weg aangegeven.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.