Spijkernisse, Netherlands
Terug

Herdenking voor omgekomen motorrijder aan de Professor Gerbrandyweg

motorrijder-gaat-onderuit-tijdens-herdenking-van-omgekomen-motorrijder-professor-gerbrandyweg-botlek-rotterdam-foto-13

Foto: Nieuws op Beeld

Zaterdagmiddag 29 juni rond 14.00 uur, is er een herdenking gehouden voor de eerder deze week omgekomen motorrijder Jerrol (41) aan de Professor Gerbrandyweg in de Botlek.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Zaterdagmiddag 29 juni rond 14.00 uur, is er een herdenking gehouden voor de eerder deze week omgekomen motorrijder Jerrol (41) aan de Professor Gerbrandyweg in de Botlek.

De herdenking begon bij het bedrijf waar Jerrol werkzaam was. Hier verzamelden zich meerdere motorrijders en andere aanwezigen. In een indrukwekkende stoet, verlicht door fakkels en begeleid door knallend vuurwerk, liepen zij naar de plek waar Jerrol om het leven is gekomen.

Op de locatie was een gedenkmonument ingericht, versierd met bloemen, kaarsen en een spandoek. De stoet nam positie aan weerszijden van de weg, die voor de gelegenheid door Rijkswaterstaat was afgesloten om alles veilig te laten verlopen. Nadat de weg vrij was, reden verschillende motorrijders door de erehaag om hun laatste eer te bewijzen.

Helaas verliep het eerbetoon niet geheel zoals gepland. Eén van de motorrijders kwam ten val en raakte hierbij gewond. De motorrijder is ter plaatse gecontroleerd door ambulancepersoneel en vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. Na dit incident werd de herdenking beëindigd, en brachten de aanwezigen op hun eigen manier een laatste groet.

Foto's: Nieuws op beeld

motorrijder-gaat-onderuit-tijdens-herdenking-van-omgekomen-motorrijder-professor-gerbrandyweg-botlek-rotterdam-foto-8-1024x683
motorrijder-gaat-onderuit-tijdens-herdenking-van-omgekomen-motorrijder-professor-gerbrandyweg-botlek-rotterdam-foto-8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.