Spijkernisse, Netherlands
Terug

Grote brand in schroot bij bedrijf in Botlek

img_4260-scaled

Woensdagavond is brand ontstaan in een grote berg schroot bij het bedrijf EMR aan de Quebecstraat in de Botlek. Daar komt zeer veel rook bij vrij die over de waterweg richting Schiedam en Vlaardingen trekt. De brand is opgeschaald naar Grip 1.

De redactie |  | Aangepast op

Woensdagavond is brand ontstaan in een grote berg schroot bij het bedrijf EMR aan de Quebecstraat in de Botlek. Daar komt zeer veel rook bij vrij die over de waterweg richting Schiedam en Vlaardingen trekt. De brand is opgeschaald naar Grip 1.

De bewoners van Schiedam en Vlaardingen zijn inmiddels via een NLAlert verzocht ramen en deuren te sluiten en ventilatie uit te zetten. Bij de brand komen waarschijnlijk giftige dampen vrij, omdat ook accu’s in brand zouden staan. Meetploegen van de brandweer en DCMR zijn aanwezig om metingen te verrichten op verschillende plekken in de regio.

Lees ook

Stock_Politie_Bureau_Spijkenisse

Man kijkt pincode af en steelt pinpas van 89-jarige vrouw in Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een 89-jarige vrouw uit Spijkenisse is tijdens het winkelen slachtoffer geworden van een zakkenroller. De man leidde haar af met verjaardagskaarten en wist ondertussen haar pinpas te stelen. Vervolgens werd 540 euro van haar rekening opgenomen. De politie heeft camerabeelden van de verdachte en vraagt via het programma Bureau Rijnmond het publiek om hulp.

logo spijkenisse

Spijkenisse na strafschoppen uitgeschakeld

Capelle aan den IJssel – Voor de tweede keer in vijf dagen toog Spijkenisse donderdag naar sportpark ’t Slot in Capelle aan den IJssel. Na de 3-0 nederlaag van afgelopen zaterdag in de competitie, troffen de ploegen elkaar nu in de eerste knock-out fase van het districtsbeker toernooi. Weer trok Spijkenisse aan het kortste eind.

BLUR-JB1_5587

Ruiten beschadigd door explosie bij woning aan Zichtvoorde

SPIJKENISSE – Bij een explosie aan de Zichtvoorde in Spijkenisse zijn in de nacht van zaterdag op zondag de ruiten van een voordeur beschadigd geraakt. De explosie vond plaats bij een woning in een galerijflat. Niemand raakte gewond.

201637b8-4b35-4705-bb6a-155024e268b1

Uitslaande brand in chalet op vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Vrijdag kwam aan het einde van de middag een melding binnen van een brand in een chalet op een vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis.

JB1_4079

Vrachtwagen op zijn kant na nachtelijk ongeval op A15 richting Rotterdam

Europoort – Op de A15 richting Rotterdam is in de nacht van dinsdag op woensdag een vrachtwagen gekanteld na een aanrijding met een andere vrachtwagen. Een chauffeur raakte daarbij gewond.

Politie_spoed

Ruzie tussen twee 14-jarige jongens eindigt in steekincident bij metrostation Spijkenisse

Spijkenisse – Twee 14-jarige jongens uit Rozenburg hebben dinsdagochtend ruzie gekregen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Tijdens de ruzie stak een van de jongens met een mes in de richting van de ander.