Spijkernisse, Netherlands
Terug

Gedetineerde overleden in politiebureau Spijkenisse

IMG_0020.jpeg

Medewerkers van het politiebureau in Spijkenisse hebben vanochtend een gedetineerde aangetroffen die een einde heeft gemaakt aan zijn leven. Hulpdiensten kwamen direct ter plaatse en hebben geprobeerd de man te reanimeren. De reanimatie mocht niet meer baten; de man is overled...

raymond |  | Aangepast op

Medewerkers van het politiebureau in Spijkenisse hebben vanochtend een gedetineerde aangetroffen die een einde heeft gemaakt aan zijn leven. Hulpdiensten kwamen direct ter plaatse en hebben geprobeerd de man te reanimeren. De reanimatie mocht niet meer baten; de man is overleden. De Rijksrecherche doet onderzoek.

Denk je aan zelfdoding? Bel dan 24/7 gratis en anoniem met 113 of chat op 113.nl

Lees ook

IMG_0991.jpg

Hulpdiensten naar hotel aan Curieweg na melding gebouwbrand

Spijkenisse – Dinsdagochtend rond 10.50 uur is de brandweer naar de Curieweg in Spijkenisse gegaan na een melding van een gebouwbrand in een hotel.

Schermafbeelding 2026-02-23 130906.jpg

Nieuwe aanvraag omgevingsvergunning voor verslaafdenopvang Leger des Heils

Spijkenisse - De gemeente laat een nieuwe omgevingsvergunning aanvragen voor de opvanglocatie aan de Hoeklaan-Hekelingseweg. Het Leger des Heils wil daar een Domus+ locatie vestigen, voor mensen met een verslaving en psychische problemen, vaak in combinatie met een verstandelijke beperking. Omwonenden uit wijken De Vier Ambachten en De Hoek maken zich zorgen over de veiligheid in de wijk. Ook waren kwaad dat ze niet op tijd op de hoogte zijn gebracht.

Dieren4u.jpg

Dierenambulance Dieren4u blij met donatie van 1200 euro

Spijkenisse - Maandagmiddag mochten medewerkers van Dierenambulance Dieren4u een cheque in ontvangst nemen van Dierenkliniek Spijkenisse. Zonder het bedrag te weten, gingen de medewerkers die allemaal vrijwilliger zijn naar binnen en namen plaats in de wachtruimte.

20260221200869 (1).jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen

Bij de Heemraadlaan in Spijkenisse zijn zaterdagavond vier voertuigen betrokken geraakt bij een kettingbotsing.

20260221-JVB_0578.jpg

VST zoekt naar vermiste taxichauffeur op het Spui

Het Veteranen Search Team (VST) is sinds zaterdagochtend bezig met een zoekactie naar de vermiste taxichauffeur op het Spui.

Stock_politie.jpg

Beelden in het bericht

Beelden vrijgegeven van verdachte na babbeltruc in Spijkenisse

De politie toont in het programma Bureau Rijnmond herkenbare beelden van een jongeman die geld pint met de bankpas van een 86-jarige vrouw uit Spijkenisse.