Spijkernisse, Netherlands
Terug

G-atleten in het zonnetje gezet

22-08-Huldiging-G-team-1-scaled.jpg

Maandagavond werden de G-atleten van atletiekvereniging Spark in het zonnetje gezet. Het Spark G-team, bestaande uit 10 atleten, uit Nissewaard en omstreken heeft afgelopen juni een prachtige prestatie geleverd. Het team deed mee aan de Special Olympics Nationale Spelen van 10...

De redactie |  | Aangepast op

Maandagavond werden de G-atleten van atletiekvereniging Spark in het zonnetje gezet. Het Spark G-team, bestaande uit 10 atleten, uit Nissewaard en omstreken heeft afgelopen juni een prachtige prestatie geleverd. Het team deed mee aan de Special Olympics Nationale Spelen van 10 t/m 12 juni in Twente. Deze spelen worden om de 2 jaar georganiseerd en zijn een voorloper van de internationale wedstrijden, waar men als vereniging voor moet worden ingeloot.

Tijdens de Special Olympics Nationale Spelen hebben de Spark-atleten gezamenlijk 18 medailles weten te behalen. Burgemeester Foort van Oosten feliciteerde Sem, Dennis, Andrea en alle andere winnaars met hun knappe resultaten. Er waren 7 gouden plakken, 6 zilveren en 5 bronzen medailles in de wacht gesleept; een aantal deelnemers had zelfs dubbele medailles weten te behalen. Van de burgemeester en van wethouder Jeroen Postma ontvingen zij naast felicitaties ook bloemen, een goodie-bag en nóg een medaille voor hun mooie prestaties.

Na alle officiële handelingen was er in het clubhuis van AV Spark koffie en taart, welke iedereen zich goed liet smaken. Hoofdcoach Caro vertelt dat er voor iedereen op eigen niveau atletiek mogelijk moet zijn. Niemand mag worden buitengesloten. Zo is er naast kogelstoten, hardlopen en verspringen bijvoorbeeld ook speerwerpen met foam-speren. Dankzij de trainers en vrijwilligers kan het G-team deelnemen aan meerdere wedstrijden per jaar. Zo ging het team G-atleten met eigen auto’s naar de Special Olympics in Twente.

Op naar de volgende Special Olympics Nationale Spelen, over 2 jaar in Breda. Waar het G-team misschien wel weer zo’n mooi resultaat neer kan zetten. Aan hun inzet en strijdkreet zal het niet liggen, want met “Goud-Zilver -Brons, álles is voor ons!” moet dit vast goedkomen.

Spark zoekt trainers/sters voor o.a. het G-atletiek team. Neem bij interesse contact op met Spark.

Beeld: Foto-Ok.nl

spark-scaled.jpg

Lees ook

IMG_6926.jpg

Veel belangstelling voor open dag bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Spijkenisse - Veel mensen namen zaterdag een kijkje bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse tijdens de open dag. Er waren verschillende kraampjes en activiteiten voor kinderen. Zo konden kinderen tegen een kleine vergoeding knutselen, maar waren er ook spelletjes zoals sjoelen.

Verkeerscontrole

Meerdere bekeuringen bij verkeerscontrole in Spijkenisse

Spijkenisse - Vrijdagmiddag heeft de politie een verkeerscontrole gehouden. Verschillende motorrijders selecteerden voertuigen, die werden meegenomen naar de controleplaats aan de Plaatweg in Spijkenisse. Bestuurders werden onderworpen aan een alcoholtest en ook de technische staat van de voertuigen werd bekeken.

Stock_politie.JPG

OM eist gevangenisstraf en TBS tegen verdachte die jonge meisjes online afperste en vernederde

Spijkenisse - Het Openbaar Ministerie eist vandaag 9 jaar gevangenisstraf en TBS met dwangverpleging tegen een 22-jarige man uit Spijkenisse.

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

20260407-JVB_6747.png

Auto botst op lantaarnpaal na aanrijding met fietser

Spijkenisse – Op de rotonde van de Hekelingseweg in de richting van de Planetenlaan heeft een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fietser.

20260407-JVB_6573.png

Politie vordert rijbewijs in na ongeval aan Annie Romein-Verschoorlaan

Spijkenisse- Dinsdagmiddag heeft er een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Annie Romein-Verschoorlaan in Spijkenisse.