Spijkernisse, Netherlands
Terug

Flinke ravage op Hartelbrug na aanrijding

IMG_3467-scaled

Foto: MediaTV

Dinsdagavond is op de Hartelbrug, van Spijkenisse naar de Botlek, een zware aanrijding ontstaan waarbij twee auto's met hoge snelheid op elkaar botsten. De impact zorgde voor flinke schade aan de voertuigen en de vangrails.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Dinsdagavond is op de Hartelbrug, van Spijkenisse naar de Botlek, een zware aanrijding ontstaan waarbij twee auto's met hoge snelheid op elkaar botsten. De impact zorgde voor flinke schade aan de voertuigen en de vangrails.

De brokstukken lagen verspreid over een afstand van zeker 100 meter. De vangrails zijn op meerdere plekken ingedeukt. Er is veel materiële schade maar er raakte niemand zwaar gewond.

Door de omvang van de schade bleef de Hartelbrug enige tijd afgesloten in beide richtingen. De vangrails moesten aan beide kanten vervangen worden en het wegdek is schoongemaakt vanwege olie en brokstukken. De politie ter plaatse heeft het over één aanhouding voor het rijden onder invloed. Een van de auto's is door een politieberger vervoerd voor verder onderzoek.

De verkeerspolitie heeft onderzoek verricht naar de oorzaak van het ongeval.

Lees ook

kookpot2

Jeffrey, Wesley en Dominique al tien jaar aan het werk bij De Kookpot

Spijkenisse – Bij De Kookpot aan de Nieuwstraat 179/181 in Spijkenisse wordt dagbesteding aangeboden aan jongeren met een beperking. De Kookpot doet dit inmiddels tien jaar en dat betekent dat ook de eerste jubilarissen hun tienjarig jubileum vieren. Jeffrey, Wesley en Dominique zijn alle drie vanaf het begin betrokken.

Transformatoren-Spijkenisse-Geervliet (1)

Drie enorme transformatoren bereiken na nachtelijk transport hoogspanningsstation

Spijkenisse – Drie gigantische transformatoren zijn in de nacht van woensdag op donderdag door Spijkenisse richting Geervliet vervoerd. De transformatoren zijn ongeveer 12 meter lang en 6 meter hoog. Langs de route stonden veel belangstellenden om het bijzondere transport te bekijken.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.