Spijkernisse, Netherlands
Terug

Eerste editie 'Bosslady Borrel' voor vrouwelijke ondernemers groot succes

8dc05ef7-f818-4ff3-941d-5d758bc8e0cd

Afgelopen vrijdagavond heeft de eerste editie van de Bosslady Borrel plaatsgevonden in yogastudio UPyoga in Spijkenisse. Hier komen vrouwelijke ondernemers samen om ervaringen te delen, vragen uit te wisselen en hulp te krijgen in waar zij tegenaan lopen.

zoe |  | Aangepast op

Afgelopen vrijdagavond heeft de eerste editie van de Bosslady Borrel plaatsgevonden in yogastudio UPyoga in Spijkenisse. Hier komen vrouwelijke ondernemers samen om ervaringen te delen, vragen uit te wisselen en hulp te krijgen in waar zij tegenaan lopen.

Door: Zoë van Baarle

De Bosslady Borrel is een concept dat is bedacht en uitgevoerd door UPyogastudio en Nathalies Pictures. ''Wij volgen al een tijdje een Facebookaccount waar vrouwelijke onderneemsters ideeën uitwisselen en vragen kunnen stellen. Dat vonden wij zo'n leuk idee, dat wij dachten; waarom doen wij zoiets niet in Nissewaard én persoonlijk?" Vertelt Nathalie. ''Zo kunnen wij elkaar supporten en het elkaar gunnen op een positieve manier.''

De ''bossladies'' hebben deze avond de kans gekregen om te praten, van elkaar te leren en een gezellige tijd te hebben onder het genot van een hapje en een drankje. ''Als onderneemster ben je vaak best eenzaam, dus dit soort dingen zijn erg leuk,'' aldus een onderneemster.

Wendy en Jaimy van yogastudio UPyoga en Nathalie van Nathalies Pictures geven aan dat het een geslaagde avond was. ''Toen wij dit hadden bedacht, zeiden wij tegen elkaar: ''als er vijf mensen komen is het al leuk,'' maar uiteindelijk stonden er 30 vrouwen op de lijst; overwhelming.''

Beeld: Nathaliespictures

Lees ook

Ongeval_Schenkelweg

Auto op zijkant na botsing met verkeerslicht in Spijkenisse

Spijkenisse – Maandagavond heeft rond 22.40 uur een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden op de Schenkelweg in Spijkenisse. Het ongeval gebeurde net na de kruising met de Elementenweg. Een automobiliste raakte door nog onbekende oorzaak een verkeerslicht. Door de klap kwam de auto op de zijkant terecht.

Stock_politie

Politie houdt minderjarige nepagent aan: ‘Geld van pinpas opgenomen en ruim €20.000 aan sieraden buitgemaakt’

Nissewaard – Woensdag 22 juli heeft de politie in Nissewaard een zeer jonge minderjarige verdachte aangehouden die wordt verdacht zich te hebben voorgedaan als nepagent. De aanhouding vond plaats in een woning waaruit de verdachte is meegenomen naar het politiebureau voor verder verhoor.

X

Auto over de kop na botsing op Hartelweg in Spijkenisse

Spijkenisse - Op de Hartelweg in Spijkenisse heeft vanmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden tussen twee auto's. Door de klap werd de auto gelanceerd en kwam deze op zijn dak terecht.

752682275_18475443901105714_1891172726985700941_n

Wouter uit Spijkenisse loopt Nijmeegse Vierdaagse: ‘Soms denk je: wat ben ik aan het doen?’

Nijmegen - Om 2.15 uur gaat de wekker en twee uur later staat hij alweer aan de start. Wouter Struijk uit Spijkenisse loopt deze week voor de tweede keer de Nijmeegse Vierdaagse. Iedere dag legt hij 50 kilometer af. ‘Na de eerste keer zei ik: dit doe ik nooit meer. Maar nu loop ik toch weer mee.’

Stock_politie

Politie houdt man aan na melding van inbraak op bouwplaats

Spijkenisse – Zaterdag 18 juli kreeg de politie een melding van een heterdaad inbraak op een bouwplaats in Spijkenisse. Met meerdere eenheden kwam de politie ter plaatse en zagen een man, die voldeed aan het opgegeven signalement, op het bouwterrein lopen achter het hek. Nadat de verdachte eerst nog probeerde te vluchten, werd hij niet veel later aangehouden door de agenten.

EBS

Minder openbaar vervoer op Voorne-Putten tijdens zomervakantie

Voorne-Putten – Inwoners uit onze regio moeten tijdens de zomervakantie rekening houden met een aangepaste dienstregeling. Vervoerder EBS rijdt van maandag 20 juli tot en met vrijdag 28 augustus volgens de vakantiedienstregeling. Ook de RET schaalt in dezelfde periode de frequentie van metro's, trams en bussen terug.