Spijkernisse, Netherlands
Terug

Drie verdachten aangehouden voor het invoeren van 58 kilo cocaïne

stockfoto-douane-haven-scaled

Twee medewerkers van een havenbedrijf zijn afgelopen vrijdag aangehouden op de Maasvlakte in Rotterdam. Ook werd een derde persoon in het onderzoek aangehouden. Gisteren zijn zij voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die heeft beslist dat de verdachten 14 dagen langer vast bl...

De redactie |  | Aangepast op

Twee medewerkers van een havenbedrijf zijn afgelopen vrijdag aangehouden op de Maasvlakte in Rotterdam. Ook werd een derde persoon in het onderzoek aangehouden. Gisteren zijn zij voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die heeft beslist dat de verdachten 14 dagen langer vast blijven zitten. Zij worden verdacht van het invoeren van cocaïne.

De twee havenmedewerkers van 21 jaar uit Rotterdam worden ervan verdacht dat zij tijdens hun werkzaamheden cocaïne haalden uit containers die zij moesten monitoren. Vervolgens legden zij die verdovende middelen in hun privé auto’s, om deze vervolgens aan het einde van hun dienst het haven terrein af te smokkelen. De derde aangehouden persoon, een 20 jarige man uit Rotterdam, zou op de uitkijk hebben gestaan. In dit onderzoek is 58 kilo cocaïne onderschept.

Vuurwapen, hash en meer cocaïne
Tijdens de aanhouding trof de politie naast de drugs ook een vuurwapen in de smokkelauto aan. Daarnaast is bij een huiszoeking nog eens ruim 200.000 euro cash aangetroffen en meerdere kilo’s cocaïne en hash. De verdachten zitten in volledige beperkingen. Het HARC-team heeft de zaak verder in onderzoek. De verdovende middelen zijn inmiddels vernietigd.

Beeld: Archieffoto (JBMedia), Bericht: Openbaar Ministerie

Lees ook

Stock_Politie_Auto

Politiehond ingezet bij aanhouding in leegstaand pand Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft dinsdagmiddag een verdachte op heterdaad aangehouden na een melding van een inbraak in een leegstaand pand in Spijkenisse. Bij de aanhouding werd een politiehond ingezet, die de verdachte beet.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.

politiee hellevoetsluis3

Politie controleert 6000 bestuurders in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis

In de nacht van vrijdag op zaterdag ging het district Zuid-West van de Eenheid Rotterdam ‘op slot’. Op drie locaties tegelijk, in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis, werd gecontroleerd op rijden onder invloed.

kookpot2

Jeffrey, Wesley en Dominique al tien jaar aan het werk bij De Kookpot

Spijkenisse – Bij De Kookpot aan de Nieuwstraat 179/181 in Spijkenisse wordt dagbesteding aangeboden aan jongeren met een beperking. De Kookpot doet dit inmiddels tien jaar en dat betekent dat ook de eerste jubilarissen hun tienjarig jubileum vieren. Jeffrey, Wesley en Dominique zijn alle drie vanaf het begin betrokken.

Transformatoren-Spijkenisse-Geervliet (1)

Drie enorme transformatoren bereiken na nachtelijk transport hoogspanningsstation

Spijkenisse – Drie gigantische transformatoren zijn in de nacht van woensdag op donderdag door Spijkenisse richting Geervliet vervoerd. De transformatoren zijn ongeveer 12 meter lang en 6 meter hoog. Langs de route stonden veel belangstellenden om het bijzondere transport te bekijken.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.