Spijkernisse, Netherlands
Terug

Cultuurmakers in Hoogvliet: Rotterdamse Wijken Show - Hoogvliet 2022

3F9F2344-BDA5-48C2-8242-6FCE23A5D5F4-scaled.jpeg

In de serie "Cultuurmakers in Hoogvliet" proberen Viktoria Pompa en Roel van Deursen te ontdekken waar in Hoogvliet nog cultuurmakers te vinden zijn die ook werken of wonen in dit stadsdeel. Ook initiatieven en evenementen worden in deze serie uitgelicht.

De redactie |  | Aangepast op
https://www.youtube.com/watch?v=vEDoQR90WO4

In de serie "Cultuurmakers in Hoogvliet" proberen Viktoria Pompa en Roel van Deursen te ontdekken waar in Hoogvliet nog cultuurmakers te vinden zijn die ook werken of wonen in dit stadsdeel. Ook initiatieven en evenementen worden in deze serie uitgelicht.

Op zaterdag 12 maart werden Hoogvlieters verrast door "Rotterdamse Wijken Show". "De Rotterdamse Wijken Show" trekt vanaf zaterdag 26 februari door de stad! Twaalf Rotterdamse artiesten brengen met een feestelijk optreden alle 14 gebieden van Rotterdam weer tot leven! Van Hoek van Holland tot Hoogvliet en van Schiebroek tot Feijenoord. Een muzikale herstart van cultuur in de wijken. De "Rotterdamse Wijken Show" biedt daarnaast ook een podium aan meer dan 40 artiesten uit de Rotterdamse wijken zelf. Reken op optredens van zangeres Melissa Fortes, Beatboxers Tim en Alex, de dertienjarige volkszanger Levy Goudriaan en dansgroep Desi Steps. De regie van de show is in handen van Rajiv Bhagwan Bali. Bandleider Stanley Clementina zorgt met zijn muzikanten voor de muzikale begeleiding van de show. De vaste groep artiesten wordt in elke wijk aangevuld met lokale talenten (zie de UITAGENDA ROTTERDAM). In deel 2 maken we kennis met de organisatie achter het project. Zo vertelt Rajiv Bhagwan Bali in zijn interview met Viktoria Pompa waarom de Wijken Show belangrijk is voor alle Rotterdammers. Ook vertelt Jan Meijer welke rol de stichting Rotterdams Volkstheater speelt als partner van de Wijken Show. In het tweede deel kunt u verder genieten van optredens van diverse artiesten. Dit project is initiatief van Stichting VICA en is tot stand gekomen met steun van het Fonds Cultuurparticipatie.

Beeld/bericht: Roel van Deursen

Lees ook

ongeval_Bachlaan.png

Politie onderzoekt aanrijding op Bachbaan

Spijkenisse - Een voetganger is vrijdagmiddag op de Bachbaan in Spijkenisse gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

IMG_8021.jpg

Veertien inwoners van Nissewaard ontvangen Koninklijke onderscheiding

Nissewaard - Burgemeester Cor Lamers heeft vrijdag veertien Koninklijke onderscheidingen uitgereikt aan inwoners van Nissewaard. Twaalf lintjes werden uitgereikt in Theater de Stoep. Twee inwoners ontvingen de onderscheiding op hun huisadres.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.

aanhouding_Westersingel.png

Aanhouding aan Westersingel in Spijkenisse

Spijkenisse - Vanmiddag heeft de politie een man aangehouden aan de Westersingel in Spijkenisse. Daarbij waren meerdere politie-eenheden aanwezig, waaronder ook een politiehond.

IMG_7813.JPG

Brandweer bevrijdt twee duiven achter netten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De brandweer en de dierenambulance zijn vanmiddag rond 17.00 uur ter plaatse gekomen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Daar bleken twee duiven vast te zitten achter een net.