Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer rukt drie keer binnen een uur uit

dsc5855-scaled.jpg

De brandweer van Spijkenisse is zondagavond drie keer uitgerukt. Bij de eerste melding op de Hoefsmid stond een pannetje op het vuur. De tweede betrof problemen met een kookplaat bij een woning op de Noordkade en de derde zou op het balkon gezien worden bij de P.A. de Genestet...

De redactie |  | Aangepast op

De brandweer van Spijkenisse is zondagavond drie keer uitgerukt. Bij de eerste melding op de Hoefsmid stond een pannetje op het vuur. De tweede betrof problemen met een kookplaat bij een woning op de Noordkade en de derde zou op het balkon gezien worden bij de P.A. de Genestetstraat.

Bij de Hoefsmid in de Gildenwijk waren de bewoners niet thuis toen de buren rond 19.00 uur het brandalarm hoorden afgaan. De brandweer heeft de deur opengebroken en kwam er snel achter dat een pan stond te roken. Toen de brandweer binnen stond, kwamen via de achterkant de bewoners thuis. Die moesten gelijk de woning weer verlaten tot de brandweer vastgesteld had dat er geen giftige gassen meer aanwezig waren. Vermoedelijk heeft een van de huisdieren de kookplaat geactiveerd.

Bij de Noordkade in het Centrum was het rond 19.18 uur juist een kookplaat die de problemen gaf. Bewoners zagen vonken en hebben meteen de kookplaat van het stroom afgehaald. De brandweer heeft de kookplaat gecontroleerd.

Op de P.A. de Genestetstraat in Noord werd rond 19.59 uur op een balkon vuur gezien. De melder vermoed dat het om een vuurkorf ging. De brandweer was vrij snel ter plaatse, maar ook snel weer weg. Onbekend is of de vuurkorf ook aangetroffen is. Bij alle incidenten raakte niemand gewond.

Lees ook

IMG_6926.jpg

Veel belangstelling voor open dag bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse

Spijkenisse - Veel mensen namen zaterdag een kijkje bij Dierenopvangcentrum Spijkenisse tijdens de open dag. Er waren verschillende kraampjes en activiteiten voor kinderen. Zo konden kinderen tegen een kleine vergoeding knutselen, maar waren er ook spelletjes zoals sjoelen.

Verkeerscontrole

Meerdere bekeuringen bij verkeerscontrole in Spijkenisse

Spijkenisse - Vrijdagmiddag heeft de politie een verkeerscontrole gehouden. Verschillende motorrijders selecteerden voertuigen, die werden meegenomen naar de controleplaats aan de Plaatweg in Spijkenisse. Bestuurders werden onderworpen aan een alcoholtest en ook de technische staat van de voertuigen werd bekeken.

Stock_politie.JPG

OM eist gevangenisstraf en TBS tegen verdachte die jonge meisjes online afperste en vernederde

Spijkenisse - Het Openbaar Ministerie eist vandaag 9 jaar gevangenisstraf en TBS met dwangverpleging tegen een 22-jarige man uit Spijkenisse.

20260408-JVB_6834.jpeg

Fietser gewond na botsing met auto op kruispunt in Spijkenisse

Spijkenisse - Aan de Akkersvoorde in Spijkenisse is een oudere persoon op een elektrische fiets gewond geraakt bij een verkeersongeval. De fietser werd op een gelijkwaardig kruispunt aangereden door een auto.

20260407-JVB_6747.png

Auto botst op lantaarnpaal na aanrijding met fietser

Spijkenisse – Op de rotonde van de Hekelingseweg in de richting van de Planetenlaan heeft een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fietser.

20260407-JVB_6573.png

Politie vordert rijbewijs in na ongeval aan Annie Romein-Verschoorlaan

Spijkenisse- Dinsdagmiddag heeft er een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Annie Romein-Verschoorlaan in Spijkenisse.