Spijkernisse, Netherlands
Terug

Botlek TV: The Making of Max (1) Proloog / Spijkenisse 2022

Foto-Roel-van-Deursen-The-Making-of-MAX-6-Spijkenisse-2022-01-14

Op 14 januari 2022 is ‘The Making of Max’ definitief van start gegaan. Beeldhouwer Tineke Nusink (1951) uit Spijkenisse zal komende maanden op geregelde tijden in More & Murray’s in de Spuistraat in Spijkenisse aan het honds hoge bronzen beeld werken. Live is te volgen hoe...

De redactie |  | Aangepast op
https://www.youtube.com/watch?v=sMTL9VGMFh0

Op 14 januari 2022 is ‘The Making of Max’ definitief van start gegaan. Beeldhouwer Tineke Nusink (1951) uit Spijkenisse zal komende maanden op geregelde tijden in More & Murray’s in de Spuistraat in Spijkenisse aan het honds hoge bronzen beeld werken. Live is te volgen hoe Tineke de herdershond Max ‘tot leven’ brengt. Het beeld moet op 27/28 oktober van dit jaar geplaatst worden voor de voormalige slagerswinkel van de familie Levie aan de Voorstraat 14a.

Bekijk de film van Roel van Deursen en Joop van der Hor voor meer informatie over het hoe en waarom en het verhaal achter de Making of Max. 

Lees ook

Ongeval-plaatweg

Bestuurder aangehouden na ongeval op Plaatweg in Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Plaatweg in Spijkenisse heeft donderdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

IMG_4971

Traumahelikopter ingezet na bedrijfsongeval in Botlek

Botlek – Aan de Montrealweg in de Botlek heeft woensdag een ongeval plaatsgevonden bij een bedrijf. Vanwege het incident werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen, die in de omgeving landde.

Zwanengroep

Al 600 meldingen dit jaar: Zwanengroep wil tweede dierenambulance

Regio – Bij een zwaan of ander waterdier in nood weten steeds meer mensen Zwanengroep Zuid-Holland te vinden. Alleen dit jaar ontving de organisatie al zo'n 600 meldingen. Initiatiefnemer Edwin Vosselman begon na de olieramp in de Rotterdamse haven in 2018 met de oprichting van de organisatie.

Gemeentehuis Nissewaard

11 kandidaten solliciteren naar burgemeesterschap Nissewaard

Nissewaard – Elf kandidaten hebben gesolliciteerd naar de functie van burgemeester van Nissewaard. Het gaat om vier vrouwen en zeven mannen. Zij hebben hun belangstelling kenbaar gemaakt bij Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland.

1KV08191

Grote inzet hulpdiensten na ernstig incident in Europoort

Europoort – Bij een incident in de Europoort is donderdag rond het middaguur één persoon overleden en zijn meerdere mensen gewond geraakt. Bij een opslagtank werd een harde klap gehoord.

Affakkelen_MediaTV

GRIP 2 vanwege grote stroomstoring in Botlekgebied, bedrijven moeten affakkelen

Botlek – Donderdagochtend rond 11.00 uur heeft zich een grote stroomstoring voorgedaan bij verschillende bedrijven in het Botlekgebied. Door de storing moesten bedrijven affakkelen. Daarbij ontstonden zwarte rookwolken en grote vlammen die vanuit de wijde omgeving zichtbaar waren.