Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bezoek Stella Nova op de Dag van de Bouw

img_3400-scaled.jpg

Tijdens de Dag van de Bouw op zaterdag 17 juni is het project Stella Nova in het Sterrenkwartier te bezoeken voor geïnteresseerden. De dag van de Bouw biedt inwoners een unieke gelegenheid om tussen 10 en 12 uur een kijkje te nemen in de woningen die ABB Bouwgroep bv langs de...

De redactie |  | Aangepast op

Tijdens de Dag van de Bouw op zaterdag 17 juni is het project Stella Nova in het Sterrenkwartier te bezoeken voor geïnteresseerden. De dag van de Bouw biedt inwoners een unieke gelegenheid om tussen 10 en 12 uur een kijkje te nemen in de woningen die ABB Bouwgroep bv langs de Planetenlaan bouwt. De gemeente Nissewaard is bezig met vervangingsopgaven en renovaties in diverse wijken, zodat er in de toekomst geschikte woningen zijn voor iedereen. Stella Nova is een van die vervangingsopgaven die samengaat met de ontwikkeling van een groter gebied in het Sterrenkwartier.

Nissewaard werkt samen met Maasdelta Groep aan de vernieuwing van de wijk Sterrenkwartier Hoog. De plannen worden in 4 fasen tussen 2018 en 2024 uitgevoerd. In totaal worden 688 flatwoningen gesloopt. Daarvoor in de plaats komen 400 nieuwe huur- en koopwoningen. De projectnaam voor de eerste fases van deze herontwikkeling is Stella Nova (nieuwe ster). Inmiddels is fase 1 afgerond en zijn alle woningen van fase 2 verkocht. De derde fase van Stella Nova is in ontwikkeling. Fase 3 loopt van 2023-2024 en voorziet in 74 huurappartementen (waarvan 22 zorgwoningen), 21 beneden-bovenwoningen (huur), 31 huur eengezins- en 28 koopwoningen.

Toekomstig woongenot
Bij Stella Nova krijgt men aanstaande zaterdag de kans om de indrukwekkende architectuur en het vakmanschap te bekijken, dat in elk huis wordt geïnvesteerd. Wandel door de bouwplaats en bewonder de vorderingen van dichtbij. Men kan zelfs een kijkje nemen in een huis dat in aanbouw is en zo een voorproefje krijgen van het toekomstige woongenot dat Stella Nova biedt.

Verkennen en sfeer proeven
Bezoekers kunnen ook de rest van de bouwplaats verkennen. Als zij iets willen weten over de specifieke werkzaamheden op de bouwplaats, dan kunnen zij hun vraag stellen aan het bouwend personeel. Ze staan klaar om meer te vertellen over de technieken, processen en materialen die zij bij de bouw van Stella Nova gebruiken. Wethouder Ruimtelijke Ontwikkeling, Chris Hottentot en wethouder Wonen, Jan Willem Mijnans, vinden dit een prima initiatief: “De Dag van de Bouw is dé kans om langs te gaan bij dit bouwproject en om de sfeer van Stella Nova zelf te ervaren. Ontdek de visie achter Stella Nova en leer meer over de bouw en ontwikkeling van en eisen aan moderne woningen. En dit is slechts een van de vele bouwprojecten die we binnen onze gemeente hebben.” Kijk voor meer info over bouwen en wonen in Nissewaard op de website Wonen in Nissewaard.

Bericht: Gemeente Nissewaard

Lees ook

IMG_7813.JPG

Brandweer bevrijdt twee duiven achter netten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De brandweer en de dierenambulance zijn vanmiddag rond 17.00 uur ter plaatse gekomen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Daar bleken twee duiven vast te zitten achter een net.

Stock_Brandweer.jpg

Containerincident Maasvlakte Rotterdam

Maasvlakte - Op de Maasvlakte in Rotterdam is zondagavond een container uit een kraan gevallen en op een schip terechtgekomen. Zo was de melding op dat moment. Uit voorzorg is het crisisteam van de Veiligheidsregio bijeen geroepen.

Stock_Douane_twee_geel_controle.jpg

Ondermijningsactie op Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Maasvlakte heeft de Zeehavenpolitie donderdag samen met specialistische politieteams en partners, waaronder de Belastingdienst, een gerichte ondermijningsactie uitgevoerd om criminele inmenging in de transportsector tegen te gaan. De actie ondersteunt bonafide transportbedrijven en bevordert eerlijke concurrentie in het havengebied.

Wijkbus_politie.jpg

Politie met wijkbus aanwezig in Maaswijk op 18 april

Spijkenisse - De wijkbus van politiebasisteam Nissewaard staat zaterdag 18 april van 13.30 tot 15.30 uur bij de parkeerplaats Groenwereld aan de Maaswijkweg. De tijden zijn onder voorbehoud.

IMG_7206.jpg

Eerste bordje van nieuwe QRopuit-reeks onthuld op Theaterplein

Spijkenisse - Donderdagmiddag is op het Theaterplein in Spijkenisse het eerste bordje van een nieuwe reeks van het QRopuit-project onthuld. Met de tien bordjes is het de bedoeling inwoners te stimuleren om erlangs te fietsen.

Stock_politie.jpg

Meer dan 100 voertuigen gecontroleerd in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag vond er een verkeerscontrole plaats in Spijkenisse. Op een parkeerplaats aan de Malledijk zijn in totaal 111 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 21 bekeuringen uitgedeeld en 5 personen aangehouden.