Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bestuurster schiet van de dijk en ramt een huis in Zuidland.

dsc05354-scaled

Een bestuurster is dinsdag aan het eind van de middag van de Molendijk in Zuidland geschoten en heeft daarbij een huis geramd. De auto raakte zwaar beschadigd, maar de bestuurster raakte wonderwel lichtgewond.

De redactie |  | Aangepast op

Een bestuurster is dinsdag aan het eind van de middag van de Molendijk in Zuidland geschoten en heeft daarbij een huis geramd. De auto raakte zwaar beschadigd, maar de bestuurster raakte wonderwel lichtgewond.

Het eenzijdige ongeval werd door de bestuurster zelf veroorzaakt, zegt de politie. Er waren geen andere partijen bij betrokken. Vermoedelijk heeft vermoeidheid een rol gespeeld bij het ongeval. Ze is gecontroleerd in de ambulance en overgebracht naar het ziekenhuis voor controle.

De auto raakte beschadigd, ook het huis heeft schade. Omdat mogelijk een gasleiding geraakt is, werd ook de hulp van de brandweer ingeroepen. Die heeft enkele zaken veiliggesteld en de schade aan het huis gecontroleerd. Alles was stabiel. Omdat er ook een lantaarnpaal uit de grond gereden is, is de gemeente ook aanwezig om die schade af te wikkelen.

Beeld: JBMedia
dsc05356-1024x683

Lees ook

201637b8-4b35-4705-bb6a-155024e268b1

Uitslaande brand in chalet op vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Vrijdag kwam aan het einde van de middag een melding binnen van een brand in een chalet op een vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis.

JB1_4079

Vrachtwagen op zijn kant na nachtelijk ongeval op A15 richting Rotterdam

Europoort – Op de A15 richting Rotterdam is in de nacht van dinsdag op woensdag een vrachtwagen gekanteld na een aanrijding met een andere vrachtwagen. Een chauffeur raakte daarbij gewond.

Politie_spoed

Ruzie tussen twee 14-jarige jongens eindigt in steekincident bij metrostation Spijkenisse

Spijkenisse – Twee 14-jarige jongens uit Rozenburg hebben dinsdagochtend ruzie gekregen bij metrostation Spijkenisse Centrum. Tijdens de ruzie stak een van de jongens met een mes in de richting van de ander.

DSC07652

Brandweer voorkomt overslag naar woning bij autobrand in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de A.M. de Jongstraat in Spijkenisse is maandagavond brand uitgebroken in een geparkeerde bestelbus. Het voertuig stond op ongeveer twee meter afstand van een carport.

Div

‘Onbekend maakt onbemind’: ontmoeting centraal tijdens Diversity Day

Spijkenisse – In Wijkcentrum De Akkers in Spijkenisse is zaterdagmiddag een Diversity middag georganiseerd. De middag werd druk bezocht en officieel geopend door wethouder Hanneke Stengs.

JB2_3525

Motorrijder met spoed naar ziekenhuis na ongeval op Maasvlakte

Maasvlakte Rotterdam – Op de Mekongweg op de Maasvlakte heeft zondag aan het einde van de middag een eenzijdig ongeval met een motorrijder plaatsgevonden. Het slachtoffer raakte een afzethek en kwam enkele meters verderop in het zand terecht.