Spijkernisse, Netherlands
Terug

Aanhoudingen en inbeslagname tijdens grote controle in Spijkenisse

img_1764

Aan het einde van de vrijdagmiddag heeft de politie in samenwerking met de belastingdienst een grote controle uitgevoerd. Op het parkeerterrein aan de C.Villeriuslaan, langs de Groene Kruisweg werden de voertuigen en bestuurders gecontroleerd.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Aan het einde van de vrijdagmiddag heeft de politie in samenwerking met de belastingdienst een grote controle uitgevoerd. Op het parkeerterrein aan de C.Villeriuslaan, langs de Groene Kruisweg werden de voertuigen en bestuurders gecontroleerd.

Door: Raymond Sybesma

Hij staat nog wel te lachen naast zijn scooter. Toch verraad het feit dat er geen agent meer bij hem staat en zijn helm in de buddy zit veel. Deze jongen mag niet verder rijden. “Mijn begrenzer werkt niet zegt hij lachend” Ik was onderweg naar mijn werk. Nu heb ik een WOK melding (Wacht Op Keuring), dit gaat wel wat geld kosten. Ik moet eerst mijn scooter laten maken en dan opnieuw laten keuren.

Agenten selecteren per auto of motor voertuigen voor de controle. De belastingdienst heeft ook een scanauto staan welke aanleiding kan geven voor een controle. De deurwaarders van de belastingdienst innen openstaande rekeningen. Dit kan gaan over belastingen of toeslagen.

Al snel na het starten van de controle kwam er een grijze auto met een bestuurster in het “vak” van de belastingdienst. De deurwaarder liet een document zien. “Nee deze rekening is al betaald” zegt de bestuurster. Al snel blijkt dat de rekening toch open staat. Er moet direct betaald gaan worden. Als dat niet lukt zal de auto in beslag worden genomen.

Een stukje verder staat een opvallende rode auto. Niet alleen het uiterlijk valt op ook het geluid van de uitlaat. De bestuurder kan de auto een stukje verder zetten. Daarna halen agenten meetapparatuur uit een koffer en stellen deze achter de auto op. Een agent neemt plaat achter het stuur en geeft gas. Diverse keren worden metingen uitgevoerd.

Aanhoudingen
De politie heeft uiteindelijk drie aanhoudingen verricht. Twee keer voor het rijden onder invloed en een keer voor het rijden met een ongeldig rijbewijs. De belastingdienst heeft op drie voertuigen beslag gelegd.

img_1750-1024x683
img_1753-1024x683
img_1772-1024x683

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-09 at 08.59.29

Drukke ochtendspits na ongeval op de Hartelbrug

Spijkenisse – Op de Hartelbrug heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden. Hierdoor was de brug afgesloten voor verkeer dat Spijkenisse uit wilde. De afsluiting zorgde voor flinke files in en rond Spijkenisse. Rond 09:00 uur werd de weg weer vrijgegeven en nam de drukte op de weg geleidelijk af.

IMG_7765

Traumahelikopter ingezet na ongeval met fatbike op Akkersweg

Spijkenisse – Op de kruising van de Akkersweg met de Akkersvoorde in Spijkenisse heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een fatbike. De opzittende van de fatbike raakte daarbij gewond.

Tram_OV_RET

Woensdag grote OV-staking

Regio – Vakbonden hebben voor woensdag 9 september een landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer aangekondigd. Hierdoor krijgen reizigers te maken met grootschalige uitval van het openbaar vervoer. In onze regio zijn er wel verschillen per vervoerder.

PolitieLichtbalk - stock

23-jarige man uit Spijkenisse vastgehouden en mishandeld in woning Rotterdam

Rotterdam/Spijkenisse – Een 23-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond 6 september tegen zijn wil vastgehouden en mishandeld in een woning aan de Boeierstraat in Rotterdam. De politie heeft vier verdachten aangehouden.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

JB1_4905

Politie houdt twee personen aan na mogelijke aanwezigheid van wapen in een woning

Spijkenisse – Vrijdagochtend heeft de politie twee personen aangehouden aan de Houtskoolkreek in Spijkenisse. Bij de politie was bekend dat er mogelijk een vuurwapen in een woning zou liggen en daarom werd het arrestatieteam ingezet.