Spijkernisse, Netherlands
Terug

#GR2022: Aan de inwoners van Nissewaard

PVV_Nissewaard_groepsfoto_MKF_4565

De gemeenteraadsverkiezingen van 2022 komen eraan! Maar waar moet je als inwoner van Nissewaard op 14, 15 of 16 maart op stemmen? Aan politieke partijen is gevraagd of zij u willen informeren met waar zij voor staan. In de periode naar 16 maart zullen de partijen u gaan laten...

De redactie |  | Aangepast op

De gemeenteraadsverkiezingen van 2022 komen eraan! Maar waar moet je als inwoner van Nissewaard op 14, 15 of 16 maart op stemmen? Aan politieke partijen is gevraagd of zij u willen informeren met waar zij voor staan. In de periode naar 16 maart zullen de partijen u gaan laten zien wie zij zijn en waar ze voor staan. De partijen schrijven zelf het bericht. De tweede partij die zich presenteert is de PVV Nissewaard.

De meeste politieke partijen in deze gemeente zijn inmiddels onderling inwisselbaar geworden. PVV Nissewaard heeft echter net als veel inwoners over tal van onderwerpen een duidelijk uitgesproken en onderscheidende mening. De PVV blijft zich verzetten tegen een moskee, een AZC en islamitisch onderwijs in Nissewaard. De Nederlandse taal, geschiedenis en cultuur moeten behouden blijven.

Vluchtelingen dienen in de regio te worden opgevangen en statushouders dienen geen voorrang te krijgen op onze woningmarkt. De PVV is ook de enige partij die zich daadwerkelijk inzet tegen het plaatsen van windmolens in Nissewaard. De energietransitie is nu al onhaalbaar en onbetaalbaar gebleken. Zonneparken tasten onze mooie buitengebieden aan. Aardgas dient als schone energiebron in gebruik te blijven. Inwoners moeten niet in een te kort tijdsbestek gedwongen worden van het gas af te gaan. De PVV is tegen de manier waarop men de energietransitie wil realiseren.

De PVV maakt zich ernstig zorgen over de krapte op de woningmarkt. Hierdoor moeten met name starters, ouderen en mensen met een urgentie te lang op een woning wachten. Wij zien graag dat er meer betaalbare woningen gebouwd worden en dat er meer wordt ingezet op alternatieve woonvormen. Uiteraard betekent een vermeerdering van woningen, dat de infrastructuur moet worden aangepast en dit terwijl de bereikbaarheid van het eiland, veroorzaakt door overbelaste wegen en storingen aan bruggen, al zo problematisch is.

De PVV wil dat inwoners van Nissewaard zich veilig kunnen voelen in een leefbare omgeving. Vanwege het hoge aantal steekincidenten onder jongeren moet de aanpak van jeugdcriminaliteit prioriteit hebben. Ook de hufterigheid tegen ambulancepersoneel, brandweerlieden en onze handhavers moet niet langer getolereerd worden. Om het veiligheidsgevoel voor onze inwoners te kunnen waarborgen, zijn meer politie en BOA’s op straat noodzakelijk.

De PVV ziet dat voor een gezonde lokale economie een aantrekkelijk vestigingsklimaat voor bedrijven geboden moet worden. Daarbij is samenwerking tussen ondernemers, onderwijs en de gemeente een eerste vereiste. Wij vinden dat lokale bedrijven voorrang moeten krijgen bij het uitbesteden van werk. De PVV vindt dat Nissewaard recht heeft op een volwaardig ziekenhuis vanwege de ligging in een industriegebied en nabij de haven en vanwege het hoge aantal inwoners, dat anders voor het verkrijgen van zorg een te lange afstand zou moeten afleggen naar Rotterdam en omgeving. Dit is ook de reden dat aanrijtijden van ambulances veelal niet binnen de gestelde norm gehaald kunnen worden. In Nissewaard woont een groot aantal senioren. Dit aantal zal in de toekomst stijgen en daardoor zal er meer een beroep op de WMO worden gedaan. Bezuinigingen op de WMO zijn dan ook onverstandig.

De PVV constateert dat zowel ondernemers als inwoners door Corona in de problemen zijn geraakt. Het is daarom van groot belang dat de gemeente hier aandacht en ondersteuning blijft bieden. Denk daarbij ook aan de hogere energiekosten. De PVV zal zich altijd blijven inzetten voor dierenwelzijn, wil strenge handhaving op dierenmishandeling en meldplicht voor het aanrijden van een dier. Boeren verdienen onze ondersteuning en lokale agrarische producten dienen gepromoot te worden.

De PVV is een voorstander van kleinschalig onderwijs met focus op Nederlandse taal, geschiedenis en rekenen. De PVV acht het belangrijk dat burgers tijdig geïnformeerd worden, daadwerkelijk invloed kunnen uitoefenen en dat de begroting en mededelingen in begrijpelijke taal naar de burgers worden gecommuniceerd. Verder vinden wij dat de inhuur van externen zoveel mogelijk beperkt moet worden en dat invloed van externe partijen op het gemeentelijk beleid geminimaliseerd moet worden.

Bericht: PVV Nissewaard, Beeld: Michel Klink Fotografie

Lees ook

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.

JB1_0880

Auto belandt op steigerconstructie onder openstaande Botlekbrug

Botlek – Maandag is een auto van de openstaande Botlekbrug gereden en op een steigerconstructie terechtgekomen. De bestuurder wist zelfstandig uit het voertuig te komen en sloeg daarna op de vlucht.

DSC04754

Brommerrijder nagekeken na botsing op Middeldijk

Geervliet – Op de Middeldijk in Geervliet heeft zaterdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een brommer en een personenauto. Door nog onbekende oorzaak reed de bestuurder van de brommer achterop de auto. De klap was dusdanig hard dat de achterruit van de auto sprong.

Blushelikopter

Blushelikopter en 150 brandweermensen ingezet bij brand Ouddorp

Ouddorp – Het nablussen van de grote duinbrand in Ouddorp gaat naar verwachting de hele nacht duren. Bij de brand is ongeveer 2.000 vierkante meter natuur verloren gegaan. De brand ontstond rond 14.00 uur, waarna de brandweer groots opschaalde. Tientallen brandweervoertuigen en ongeveer 150 brandweermensen werden ingezet om het vuur onder controle te krijgen.

MDB_4241

Brandweer voorkomt overslag naar woning aan Stationsweg

Zuidland – In de achtertuin van een woning aan de Stationsweg in Zuidland is donderdagavond een stapel hout in brand gevlogen. Door de snelle inzet van de brandweer kon worden voorkomen dat het vuur oversloeg naar de woning.

Ongeval_Botlektunnel

Traumahelikopter landt op A15 voor ongeval ter hoogte Botlektunnel

Rotterdam – De Botlektunnel is volledig afgesloten in de richting van Rotterdam na twee verkeersongevallen op de A15. Bij één van de ongevallen sloeg een auto over de kop. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse. Meerdere ambulances, de brandweer en het Mobiel Medisch Team (MMT) werden ingezet. De traumahelikopter landde op de snelweg om medische assistentie te verlenen.