Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisse in slijtageslag langs Jodan Boys

646A0818-scaled.jpg

Foto: Sven Tilleman

Spijkenisse trad aan tegen Jodan Boys, voorafgaand aan de wedstrijd koploper in de 1e klasse C.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Spijkenisse trad aan tegen Jodan Boys, voorafgaand aan de wedstrijd koploper in de 1e klasse C.

https://www.youtube.com/watch?v=I1H8NIkSpjs

Het hoofdveld van sportpark Jaap Riedijk is voorzien van een scorebord dat in de eerste minuut van de wedstrijd het aantal gespeelde seconden weergeeft. Na seconde 59, gaat het scorebord naar 1 (minuut). Spijkenisse schoot thuis tegen koploper Jodan Boys uit de startblokken, want het scorebord telde 53 gespeelde seconden toen Smally Lake zijn ploeg op voorsprong schoot.

Na de razendsnelle openingstreffer bestreden beide ploegen elkaar met open vizier. Het makkelijk voetballende Jodan Boys had veel de bal en was onder anderen via Alex van Waardenberg gevaarlijk.

Vlak voor rust wist Spijkenisse de voorsprong te verdubbelen: Buitenspeler Mika Weerts krulde het leer schitterend in de bovenhoek.

In de tweede helft was het Jodan Boys dat het gebrek aan voetballend vermogen bij Spijkenisse aangreep om de druk op te voeren. Dan leidde twintig minuten voor tijd tot de aansluitingstreffer van Rick Wils.

Spijkenisse kon, ondanks de druk, nog wel kansen creëren, maar doelman Roy Rondeltap toonde meerdere malen zijn klasse en hield de wedstrijd spannend. Na de rode kaart van Dirk Rietdijk (twee maal geel) speelde Spijkenisse de wedstrijd volwassen uit.

Samenvatting: klik hier

Spijkenisse - Jodan Boys 2-1 (2-0)
1. Smally Lake 1-0, 41. Mika Weerts 2-0, 69. Rick Wils 2-1.

Spijkenisse: Ragip Ozrak, Xander Buitenhek, Morris de Hoog, Glenn Rijsdijk (71. Ivo Mol), Etiën Mariana, Shakur Zichem (76. Deveano Lima), Alessandro Franzoso, Daan Bourgonje, Jari Bendt, Smally Lake (76. Jordi Breestraat), Mika Weerts (88. Enver Bezemer).

Lees ook

Fietserscontrole.png

Fietsers beboet in voetgangersgebied op Uitstraat en ’t Plateau

Spijkenisse - De afgelopen week zijn fietsers op e-bikes, fatbikes en gewone fietsen gecontroleerd en beboet op hun rijgedrag in voetgangersgebieden op de Uitstraat en ’t Plateau. Ook de komende weken worden op meerdere plaatsen controles uitgevoerd.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

IMG_2753.jpg

Bewonerswensen worden zichtbaar in vernieuwde apenspeeltuin

Spijkenisse - De vernieuwde apenspeeltuin in het Sterrenkwartier is vanmiddag feestelijk geopend. De opening werd verricht door wethouders Jan Willem Mijnans en Martijn Hamerslag door symbolisch een bal te schieten.

Schermafbeelding 2026-02-23 130906hoeklaan.jpg

Wethouder Postma na onrust De Hoek: ‘We moeten voorzichtig zijn met uitspraken’

Spijkenisse - De aanhouding van de 29-jarige man die wordt verdacht van een dubbele verkrachting in Goudswaard zorgde opnieuw voor onrust in Spijkenisse.