Spijkernisse, Netherlands
Terug

Storing Botlekbrug nog niet verholpen

img_4348-1

Foto: Sybmedia

De Botlekbrug heeft nog steeds te maken met een technische storing aan de centrale bediening. Sinds 22 september 2024 18.00 uur is de brug weer open voor het wegverkeer, nadat de brug in de middag van 22 september dicht was om 11 wachtende zeeschepen door te laten.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

De Botlekbrug heeft nog steeds te maken met een technische storing aan de centrale bediening. Sinds 22 september 2024 18.00 uur is de brug weer open voor het wegverkeer, nadat de brug in de middag van 22 september dicht was om 11 wachtende zeeschepen door te laten.

Op 23 september 2024 zal de brug na de ochtendspits vanaf 10.00 uur weer eenmalig lokaal bediend worden voor het scheepvaartverkeer. Op dit moment liggen er 7 zeeschepen te wachten op een passage. De opening van 10.00 uur zal daarom naar verwachting langer dan normaal duren.

Ook de Spijkenisserbrug zal dan langer open gaan om de wachtende schepen door te laten. Na de opening van 10.00 uur is er nog een 2e opening voor de scheepvaart na de avondspits van 20.00 tot 22.00 uur ’s avonds.

Net als 22 september 2024 zullen er voor en na deze avondopening verkeersmaatregelen op de weg worden geplaatst en weer worden weggehaald, zoals tekstkarren en dergelijke, wat de nodige tijd kost. Dit betekent dat de brug 23 september 2024 vanaf 19.00 uur tot 23.00 uur is afgesloten voor het wegverkeer.

Verkeer wordt dan omgeleid via de Botlektunnel en moet rekening houden met extra reistijd.

Lees ook

JB1_3467

Auto in beslag genomen na aanrijding aan Paprikadonk

Spijkenisse – Aan de Paprikadonk in Spijkenisse heeft zondagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en een persoon. De automobilist reed na de aanrijding weg. Het slachtoffer is ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel.

milieu

Vaten, dode vissen of verdachte lozingen? Dit kunnen signalen van milieucriminaliteit zijn

Voorne-Putten – Dumpingen op afgelegen terreinen, achtergelaten vaten, verdachte ladingen of plotseling dode vissen in het water. Het kunnen allemaal signalen zijn van milieucriminaliteit. De politie wil inwoners bewuster maken van deze vorm van criminaliteit en uitleggen wanneer het verstandig is om melding te maken.

foto_website 0 (4)

Buren horen rookmelder en slaan alarm, brandweer redt twee honden

Spijkenisse – De brandweer heeft donderdagmiddag twee honden uit een woning aan de Heemstdonk in Spijkenisse gered. Buren hoorden een rookmelder afgaan en zagen rookontwikkeling, waarna zij 112 belden.

foto_website 0 (3)

Auto belandt in sloot langs Nieuweweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op de Nieuweweg in Hellevoetsluis is donderdag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. De bestuurder en bijrijder raakten daarbij niet gewond.

Stock_Politie_Auto

Politiehond ingezet bij aanhouding in leegstaand pand Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft dinsdagmiddag een verdachte op heterdaad aangehouden na een melding van een inbraak in een leegstaand pand in Spijkenisse. Bij de aanhouding werd een politiehond ingezet, die de verdachte beet.

PolitieLichtbalk - stock

Echtpaar heeft babbeltruc door, 28-jarige Spijkenisser aangehouden

Spijkenisse/Capelle aan den IJssel – De politie heeft zaterdag 19 september een 28-jarige man uit Spijkenisse aangehouden na een poging tot oplichting van een echtpaar van 75 en 78 jaar uit Capelle aan den IJssel. Het echtpaar vertrouwde het verhaal van een zogenaamde bankmedewerker niet en schakelde op tijd de politie in.