Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opnieuw handgranaat bij woning Vlinderveen

MVC07365-scaled.jpg

Foto: MediaTV

Vannacht is er opnieuw een handgranaat bij een woning aan de Vlinderveen aangetroffen. Eerder deze week is er ook al een handgranaat gevonden op de stoeprand bij een woning. De betreffende woning is na het incident op last van de burgemeester gesloten. In de straat staat ook...

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Vannacht is er opnieuw een handgranaat bij een woning aan de Vlinderveen aangetroffen. Eerder deze week is er ook al een handgranaat gevonden op de stoeprand bij een woning. De betreffende woning is na het incident op last van de burgemeester gesloten. In de straat staat ook een mobiele camera.

Een ruit van de woning is ingegooid en de handgranaat, een ander type dan de vorige is nu in een bloembak aangetroffen. De hulpdiensten hebben de straat langere tijd afgesloten en de Explosieven Opruimingsdienst Defensie is ter plaatse gekomen om het explosief onschadelijk te maken.

Later op de dag is er een tweede mobiele camera geplaatst in de straat.

De politie doet verder onderzoek en vraagt iedereen die tips heeft dit te melden.

https://www.spieke.nl/2024/07/handgranaat-op-stoeprand-vlinderveen

Lees ook

Zwaan_Spijkenisse-Verplaatsen (1).jpg

Zwanennest bij skatepark verplaatst en later toch teruggezet

Spijkenisse - Bij een skatepark in Spijkenisse hebben twee zwanen een nest met inmiddels behoorlijk wat eieren. Vrijdagmiddag is het nest verplaatst na meldingen van overlast en verstoring door jeugdigen.

IMG_5761.png

Overval op winkel aan Voorstraat eindigt in achtervolging en aanhouding

Spijkenisse - Vrijdagochtend rond 10.00 uur heeft er een overval plaatsgevonden bij een winkel aan de Voorstraat in Spijkenisse. Er werd een Burgernetactie uitgezet om uit te kijken naar de verdachten, die op een scooter waren gevlucht.

20260401-JVB_6188.jpeg

Auto belandt in bosschages en raakt hekwerk op Baljuwlaan

Spijkenisse – Woensdagavond heeft op de Baljuwlaan een ongeval plaatsgevonden. Een automobilist is door nog onbekende oorzaak in de bosschages terechtgekomen en heeft daarbij een hekwerk geraakt.

Stock_Brandweer.jpg

GRIP 1 na lekkage met brandbare stof in Europoort Rotterdam

Europoort Rotterdam – Bij een bedrijf aan de Merwedeweg is woensdagmiddag een brandbare stof vrijgekomen. De brandweer kwam ter plaatse en heeft metingen uitgevoerd. Vanwege de omvang van het incident is opgeschaald naar GRIP 1, zodat de hulpdiensten de inzet beter konden coördineren.

Wijkbus_politie.jpg

Wijkbus van politie staat deze week in Groenewoud en De Akkers

Nissewaard- Basisteam Nissewaard heeft een bus tot haar beschikking die speciaal bedoeld is om de wijk in te gaan. De wijkbus staat ook komende week in een wijk en (wijk)agenten zijn daar aanspreekbaar voor bewoners.

IMG_3660.jpeg

Vlammen slaan om zich heen bij brand Groenoord Spijkenisse

Spijkenisse - Vrijdagavond, even voor 21.00 uur, is brand ontstaan bij een woonwagen aan de Groenoord. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen al om zich heen. De brandweer voerde eerst een blussing uit en ging daarna naar binnen.