Spijkernisse, Netherlands
Terug

Twee volwassenen en kind komen om het leven bij ernstig ongeval Groene Kruisweg

dsc7364-1-scaled

Rond 06.00 uur ’s ochtends op tweede kerstdag heeft een ernstig ongeluk plaatsgevonden op de Groene Kruisweg bij afslag Charlois. Daarbij zijn drie slachtoffers om het leven gekomen. Een 36-jarige man uit Helmond, een 35-jarige vrouw en een 7-jarig meisje, beiden uit Spijkenis...

De redactie |  | Aangepast op

Rond 06.00 uur ’s ochtends op tweede kerstdag heeft een ernstig ongeluk plaatsgevonden op de Groene Kruisweg bij afslag Charlois. Daarbij zijn drie slachtoffers om het leven gekomen. Een 36-jarige man uit Helmond, een 35-jarige vrouw en een 7-jarig meisje, beiden uit Spijkenisse, kwamen daarbij ter plaatse om het leven.

Een man uit Den Haag raakte zwaargewond en is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De politie doet onderzoek naar de toedracht. Op de kruising was de ravage groot. Een van de auto’s was onherkenbaar beschadigd geraakt en de onderdelen lagen verspreid over de kruising. De hulpdiensten hebben nog getracht levens te redden, maar dat mocht niet meer baten. De drie kwamen ter plaatse om het leven.

Hoe de auto met de drie inzittenden en de auto van de man uit Den Haag met elkaar in aanraking zijn gekomen is nog niet duidelijk. Maandagmorgen vermoedde de politie nog dat het om een frontale aanrijding zou zijn gegaan, maar de politie zoekt nog naar meer duidelijkheid. De man uit Den Haag is door de politie aangehouden.

De verkeersongevallenanalyse van de politie (VOA) doet onderzoek naar de toedracht van het ongeluk. Heeft u iets gezien of gehoord? De politie vraagt mensen contact op te nemen met de politie op 0900-8844.

Beeld: JBMedia

Lees ook

Ongeval_Botlektunnel

Traumahelikopter landt op A15 voor ongeval ter hoogte Botlektunnel

Rotterdam – De Botlektunnel is volledig afgesloten in de richting van Rotterdam na twee verkeersongevallen op de A15. Bij één van de ongevallen sloeg een auto over de kop. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse. Meerdere ambulances, de brandweer en het Mobiel Medisch Team (MMT) werden ingezet. De traumahelikopter landde op de snelweg om medische assistentie te verlenen.

JB2_9421

Kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na mogelijke gaslucht

Spijkenisse – Donderdagmiddag 30 juli is een kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na het waarnemen van een mogelijke gaslucht. De aanwezige kinderen en begeleiders konden het gebouw na de melding aan de hulpdiensten veilig verlaten.

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug twee keer enkele nachten dicht voor onderhoud

Spijkenisse - De Spijkenisserbrug wordt begin augustus en eind oktober meerdere nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de evenwichtskabels van de brug. De werkzaamheden vinden plaats aan beide kanten van de brug: eerst aan de kant van Hoogvliet en later aan de kant van Spijkenisse.

IMG_3483

Fietspad Lange Schenkeldijk afgesloten vanwege verzakking asfalt en ernstige scheuren

Spijkenisse - Het fietspad op de Lange Schenkeldijk langs het Spijkenisse Medisch Centrum is de komende dagen afgesloten vanwege een onveilige situatie. Een deel van het asfalt is verzakt en op het fietspad zijn ook ernstige scheuren ontstaan.

505230050_1196031339203962_5565485191870137384_n

Man uit Rozenburg aangehouden na zware mishandeling tijdens Paardenmarkt Heenvliet

De politie heeft gisteren een 22-jarige man uit Rozenburg aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de zware mishandeling van een 33-jarige man tijdens de Paardenmarkt in Heenvliet. Het onderzoek is nog in volle gang.

Ongeval_Schenkelweg

Auto op zijkant na botsing met verkeerslicht in Spijkenisse

Spijkenisse – Maandagavond heeft rond 22.40 uur een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden op de Schenkelweg in Spijkenisse. Het ongeval gebeurde net na de kruising met de Elementenweg. Een automobiliste raakte door nog onbekende oorzaak een verkeerslicht. Door de klap kwam de auto op de zijkant terecht.