Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoogvlieter Paul den Broeder ontvangt ere-speld voor 50 jaar vrijwilligerswerk

IMG-20220827-WA0002

Paul den Broeder (72), New York stepper, helper van het Rode Kruis, verkeersregelaar, EHBO'er en crewmember van de Toksjoo op Zuid, heeft zaterdag de SuRo erespeld ontvangen uit handen van Ramon Ramsodit, president van de stichting Satya Dharma.

joop |  | Aangepast op

Paul den Broeder (72), New York stepper, helper van het Rode Kruis, verkeersregelaar, EHBO'er en crewmember van de Toksjoo op Zuid, heeft zaterdag de SuRo erespeld ontvangen uit handen van Ramon Ramsodit, president van de stichting Satya Dharma.

‘Paul levert al meer dan 50 jaar een zinvolle bijdrage aan de Rotterdamse samenleving waarbij hij geen verschil maakt tussen wie of wat dan ook. Hij is geliefd bij iedereen die hem kent en niemand heeft ooit tevergeefs een beroep op hem hoeven te doen. Altijd staat hij klaar voor zijn medemens’ aldus Ramon Ramsodit die de boomlange vrijwilliger de ere-speld afgelopen zaterdag bij de EHBO-post op de Participarade opspeldde.

De SuRo speld is een door Ramsodit, Ram Rambaratsingh, voormalig kamerlid Harry van Bommel en de afgelopen week overleden burgemeester Bram Peper in het leven geroepen onderscheiding ten behoeve van personen die zich bovenmatig hebben ingespannen voor de samenleving en een bijdrage hebben geleverd aan de verbetering van de betrekkingen tussen Rotterdam en Suriname (SuRo).

IMG-20220827-WA0004-2-1024x725
IMG-20220827-WA0004-2

Lees ook

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.

Julièn Gret

Spijkenisse moet winnen om bij te blijven, Nieuwenhoorn om koploper te blijven

In de vierde divisie is men zaterdag alweer toe aan speelronde nummer negen. Daarin wacht hekkensluiter Spijkenisse nog altijd op de eerste zege. Nieuwenhoorn moet het zaterdag opnemen tegen het Goereese DVV’09 en staat nog altijd aan kop van de ranglijst.

Evides

Geen water uit de kraan: zo worden inwoners van Nissewaard bij een calamiteit geholpen

SPIJKENISSE - Wat gebeurt er als inwoners van Nissewaard langdurig geen drinkwater uit de kraan krijgen? Donderdag 29 oktober oefenden drinkwaterbedrijf Evides en de gemeente Nissewaard met dit scenario op de parkeerplaats van winkelcentrum 't Plateau in Spijkenisse. Met een vrachtwagen met 10.000 liter drinkwater werd gedemonstreerd hoe inwoners bij een langdurige storing toch aan schoon drinkwater kunnen komen.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

Spijkenisserbrug 1 (1)

Nachtelijke afsluitingen Spijkenisserbrug op 26 en 27 oktober

SPIJKENISSE - De Spijkenisserbrug is eind oktober twee nachten afgesloten voor het autoverkeer. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de kabels van de brug. Automobilisten moeten rekening houden met omleidingen en extra reistijd.

JB1_6711

Harde knal gevolgd door autobrand in Spijkenisse, politie doet onderzoek

SPIJKENISSE - Aan de Borstelgras in Spijkenisse is dinsdagavond rond 23.15 uur brand uitgebroken in een auto. Omwonenden hoorden kort voor de brand een harde knal, waarna rook en vlammen zichtbaar werden. Buurtbewoners probeerden het vuur met een tuinslang te blussen.